ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"21" червня 2010 р. Справа № 53/89-10
вх. № 4212/1-53
Суддя господарського суду Прохоров С.А.
при секретарі судового засідання Рудяк Т.О.
за участю представників сторін:
позивача - не з’явився
відповідача - ОСОБА_1 дов. від 03.06.2010 року
1-ї 3-ї особи - не з’явився
2-ї 3-ї особи - не з’явився
розглянувши матеріали справи за позовом ПП "Айсберг", м. Дергачі
до Зміївська міська рада, м. Зміїв
3-я особа яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - КП "Зміївське БТІ", м. Зміїв. та Зміївська районна державна адміністрація в Харківській області, м. Зміїв
про визнання права власності
ВСТАНОВИВ:
Розглядається вимога позивача про визнання права власності на об’єкти нерухомості розташовані за адресою: вул. Таранівське шосе, 64, м. Зміїв, Харківської області.
Представники позивача та 3-х осіб в призначене судове засіданні не з’явились, витребуваних судом документів не надали, про час та місце слухання справи були повідомлені, про причини неявки суду не повідомили.
Представник відповідача в судовому засіданні проти задоволення позовних вимог позивача заперечує в повному обсязі та просить суд в задоволенні позову відмовити.
Враховуючи, що представники позивача та 3-х осіб в призначене судове засідання не з'явились, витребуваних судом документів не надали, що ускладнює розгляд справи по суті, суд вважає за необхідне розгляд справи відкласти.
Керуючись ст. 77, 86 ГПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Розгляд справи відкласти на "09" серпня 2010 р. о 12:30
Позивачу повторно надати до суду докази введення нежитлових будівель в експлуатацію; правовстановлюючі документи на користування земельною ділянкою, на якій знаходяться спірні об"єкти нерухомості, направити на адресу Зміївської райдержадміністрації копію позовної заяви та додані до неї документи, докази направлення надати до суду, подати письмові обгрунтування позовних вимог з урахуванням відзиву на позов.
3-м особам подати письмові пояснення по суті спору.
Сторонам належним чином та в повному обсязі виконати вимоги попередньої ухвали господарського суду.
Явку сторін та 3-х осіб у призначене судове засідання визнати обов'язковою.
Суддя Прохоров С.А.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 21.06.2010 |
Оприлюднено | 04.09.2015 |
Номер документу | 49339922 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Прохоров С.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні