ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
"02" грудня 2014 р.Справа № 921/1170/14-г/9 УХВАЛА
Господарський суд Тернопільської області
у складі судді Гевка В.Л.
Розглянув матеріали справи
за позовом Приватного підприємства "Укрінженермереж", юрид. адреса : 48126, Тернопільська область, Теребовлянський район, с.Варваринці; факт. адреса : 46000, м.Тернопіль, вул.Манюшка, 16
до відповідача ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Борщівагробудсервіс", вул. Шевченка, 5/13, м.Борщів, Тернопільська область, 46000
про cтягнення заборгованості в сумі 96322,80 грн.
За участю представників сторін:
позивача: ОСОБА_2, довіреність №12/10 від 10.10.2014р.
відповідача: не з'явився
Суть справи: Позивач - Приватне підприємство "Укрінженермереж", юрид. адреса : 48126, Тернопільська область, Теребовлянський район, с.Варваринці; факт. адреса : 46000, м.Тернопіль, вул.Манюшка, 16 звернувся до господарського суду з позовом до відповідача ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Борщівагробудсервіс", вул. Шевченка, 5/13, м.Борщів, Тернопільська область, 46000 про cтягнення заборгованості в сумі 96322,80 грн.
Ухвалою господарського суду від 20.10.2014р. порушено провадження у справі та її розгляд призначено на 11.11.2014 р. о 14 год. 20 хв. У відповідності до ст. 77 ГПК України розгляд справи відкладався на 02.12.2014р. на 14 год. 20 хв., у зв'язку з неявкою представників сторін в судове засідання.
Позивач явку уповноваженого представника в судове засідання забезпечив, крім того відповідно до супровідного листа від 04.11.2014р. №17 надав документи для доручення до матеріалів справи.
Відповідач участі повноважного представника в судове засідання не забезпечив, письмових пояснень, заперечень клопотань не надав, хоча про час і місце слухання справи повідомлявся належним чином в порядку ст. ст. 64,77 ГПК України.
Враховуючи вищезазначене, неявку відповідача в судове засідання, необхідність витребування додаткових доказів, суд вважає за необхідне з метою правильного і об'єктивного розгляду справи та надання сторонам, передбаченого ст. ст. 4-2,4-3,22 ГПК України, рівного права на захист своїх прав та охоронюваних законом інтересів, не переходячи до розгляду спору по суті , відкласти розгляд справи, згідно ст. 77 ГПК України, в межах строків передбачених ст. 69 ГПК України.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 4-2, 4-3, 22, 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи відкласти на 16 грудня 2014 р. на 11 год. 00 хв., який відбудеться в приміщенні господарського суду Тернопільської обл. за адресою: м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 14а (зал судових засідань №4, 5 поверх).
2. Зобов'язати подати в засідання:
Позивача : докази направлення (вручення) з описом вкладення копії позовної заяви з додатками відповідачу - ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Борщівагробудсервіс" є : вул. ОСОБА_3, будинок, 146 Б, м. Борщів, Борщівський район, Тернопільська область, 48701;
- довідку з обслуговуючого банку про рух коштів по контрагенту ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Борщівагробудсервіс", станом на 16.12.2014р.
Відповідача : - обґрунтований та документально підтверджений відзив на позовну заяву;
- докази погашення заборгованості (за наявності).
3. Копію ухвали направити позивачу, відповідачу на адресу вул. ОСОБА_3, будинок, 146 Б, м. Борщів, Борщівський район, Тернопільська область, 48701.
Суддя В.Л. Гевко
У разі незабезпечення сторонами в засіданні без поважних причин участі повноважних представників та неподання витребуваних матеріалів, справа буде розглядатися за правилами ст. 75 ГПК України за наявними у ній матеріалами.
Суд | Господарський суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 02.12.2014 |
Оприлюднено | 04.09.2015 |
Номер документу | 49352235 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Тернопільської області
Гевко В.Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні