cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
22.04.2015Справа № 910/25257/14
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Славянка", смт.Бородянка
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Далет Лоджістік", м.Київ
за участю третьої особи 1 без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Фізичної особи-підприємця Матяша Володимира Васильовича, Івано-Франківська обл., м.Коломия
за участю третьої особи 2 без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Приватного підприємства "Евентус-Білд", м.Черкаси
за участю третьої особи 3 без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Компанії Arkadia Food Internacional, S.L., Іспанія, Гваделупа (Мурсія)
про стягнення 292 496,98 грн.
головуючий суддя Любченко М.О.
суддя Літвінова М.Є.
суддя Ломака В.С.
Представники сторін:
від позивача: Чаніщі В.Л. - по дов.
від відповідача: Яценко О.В. - по дов.
від третьої особи 1: Чеботар В.В. - адв.
від третьої особи 2: Рогачов Ю.М. - по дов.
від третьої особи 3: не з'явився
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "Славянка", смт.Бородянка звернулось до господарського суду міста Києва із позовом до відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю "Далет Лоджістік", м.Київ про стягнення 292 496,98 грн.
Ухвалою від 14.11.2014р. господарського суду міста Києва залучено до участі у справі в якості третьої особи 1 без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Фізичну особу-підприємця Матяш Володимира Васильовича.
Ухвалою від 03.12.2014р. господарського суду міста Києва залучено до участі у справі в якості третьої особи 2 без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Приватне підприємство "Евентус-Білд".
Ухвалою від 17.12.2014р. господарського суду міста Києва розгляд справи №910/25257/14 відкладено, залучено до участі у справі в якості третьої особи 3 без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Компанію Arkadia Food Internacional, S.L., Іспанія, Гваделупа (Мурсія) (C/Juan Ramцn Jimnez, 1, Urb.Mirador de Agridulce, 30107, Guadelupe (Murcia), Espana) та зупинено провадження по справі №910/25257/14 до виконання судового доручення про вручення судового документу третій особі 3 чи повідомлення про неможливість такого вручення.
Ухвалою від 04.03.2015р. господарського суду міста Києва поновлено провадження по справі.
Ухвалою від 27.03.2015р. господарського суду міста Києва призначено колегіальний розгляд справи №910/25257/14.
Розпорядженням від 27.03.2015р. голови господарського суду міста Києва призначено розгляд справи №910/25257/14 у складі колегії суддів: головуючий суддя Любченко М.О., суддя Літвінова М.Є., суддя Ломака В.С.
Ухвалою від 27.03.2015р. господарського суду міста Києва справу №910/25257/14 прийнято до провадження колегією суддів у складі: головуючий суддя Любченко М.О., суддя Літвінова М.Є., суддя Ломака В.С.
Виходячи з того, що представник третьої особи 3 в судове засідання не з'явився, враховуючи ненадання витребуваних судом документів, а також необхідність витребування нових доказів, керуючись п.п.1, 2, 3 ст.77, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
У Х В А Л И В:
Відкласти розгляд справи на 14.05.15р. о 14:00год., яке відбудеться у приміщенні господарського суду м.Києва за адресою: м.Київ, вул.Б.Хмельницького, 44-Б, зал №13.
Зобов'язати учасників процесу виконати в повному обсязі вимоги ухвали від 18.03.2015р. господарського суду міста Києва.
Зобов'язати позивача повідомити належним чином третю особу 3 про дату та місце розгляду справи, а також перелік витребуваних судом документів з наданням належним чином засвідченої копії вказаної ухвалу в перекладі на іспанську мову.
Зобов'язати третю особу 1 надати суду всі технічні документи на транспортний засіб, в якому відбувалось перевезення спірного вантажу.
Зобов'язати третю особу 3 надати відомості щодо дати та часу збирання врожаю «Салат качаний свіжий «Айсберг» (виробник Компанія Arkadia Food Internacional, S.L., C/Juan Ramцn Jimnez, 1, Urb.Mirador de Agridulce, 30107, Guadelupe (Murcia), Spain), який був завантажений 27.03.2014р. на виконання умов контракту №0030 від 19.09.2013р. (інфойс №16923 від 27.03.2014р.); відомості щодо дати та часу пакування врожаю «Салат качаний свіжий «Айсберг» в гофрований картон, застелення плівкою з полімерного матеріалу, а також часу його зберігання до дати завантаження 27.03.2015р.; відомості щодо місця зберігання вищезазначеного врожаю.
Уповноважити представника позивача на отримання від третьої особи 3 вказаних документів.
Витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленими супровідними листами до 12.05.2015р.
Звернути увагу учасників судового процесу , що відповідно вимог Національного стандарту України "Державна уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів. ДСТУ 4163-2003", затвердженого наказом №55 від 07.04.2003р. Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, на кожній сторінці наданого до матеріалів справи документу в копії повинна міститись відмітка про засвідчення, яка складається зі слів "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії .
Роз'яснити сторонам, що за ненадання у встановлений строк витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної особи стягується штраф у розмірі до 1700 грн. (п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України).
Головуючий суддя Любченко М.О.
суддя Літвінова М.Є.
суддя Ломака В.С.
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2015 |
Оприлюднено | 04.09.2015 |
Номер документу | 49421711 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Любченко М.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні