Ухвала
від 04.11.2010 по справі 2-н-208/2010
МИРГОРОДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Миргородський міськрайонний суд Полтавської області

м. Миргород, вул. Гоголя, 133, 37600, (05355) 5-27-49

Справа № 2-н-208/2010рік

У Х В А Л А

04 листопада 2010 року місто Миргород

Суддя Миргородського міськрайонного суду Полтавської області Альошина Н.М. розглянувши матеріали заяви відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» інтереси якого представляє Цех телекомунікаційних послуг №15 Полтавської філії ВАТ «Укртелеком» про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за телекомунікаційні послуги, -

В с т а н о в и в:

ВАТ Укртелеком» інтереси якого представляє Цех телекомунікаційних послуг №15 Полтавської філії ВАТ «Укртелеком» звернулося до Миргородського міськрайонного суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за телекомунікаційні послуги.

Відповідно до п.3 ч. 3 ст. 100 ЦПК України суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу у разі якщо, наявні обставини зазначені у пунктах 2-5 ч.2 ст.122 ЦПК України.

Відповідно до відмітки СГІРФО Миргородського МВ (з обслуговування м. Миргород та Миргородського району) ГУМВС України в Полтавській області ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 померла 19.03.2008 року актовий запис № 157.

Враховуючи вищевикладене необхідно відмовити у прийнятті заяви про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за телекомунікаційні послуги.

Керуючись ст.ст. 96, 100, 293 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

Відмовити у прийнятті заяви відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» інтереси якого представляє Цех телекомунікаційних послуг №15 Полтавської філії ВАТ «Укртелеком» про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за телекомунікаційні послуги.

На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу Апеляційному суду Полтавської області через Миргородський міськрайонний суд протягом п’яти днів з дня отримання її копії.

Суддя:

СудМиргородський міськрайонний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення04.11.2010
Оприлюднено08.09.2015
Номер документу49470978
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-н-208/2010

Судовий наказ від 04.03.2010

Цивільне

Лисичанський міський суд Луганської області

Рукас О. В.

Судовий наказ від 19.03.2010

Цивільне

Лубенський міськрайонний суд Полтавської області

Матвієнко В. М.

Судовий наказ від 29.12.2010

Цивільне

Покровський районний суд Дніпропетровської області

Пустовар О. С.

Судовий наказ від 21.01.2010

Цивільне

Тернівський районний суд м.Кривого Рогу

Лиходєдов А. В.

Судовий наказ від 04.10.2010

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Стоілова Т. В.

Ухвала від 15.09.2015

Цивільне

Петриківський районний суд Дніпропетровської області

Іщенко І. М.

Судовий наказ від 15.09.2010

Цивільне

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

Пташинський І. А.

Судовий наказ від 17.12.2010

Цивільне

Рокитнівський районний суд Рівненської області

Денисюк М. В.

Ухвала від 15.12.2010

Цивільне

Рокитнівський районний суд Рівненської області

Денисюк М. В.

Ухвала від 04.11.2010

Цивільне

Миргородський міськрайонний суд Полтавської області

Альошина Н. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні