Постанова
від 25.08.2015 по справі 922/1154/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу

"25" серпня 2015 р. Справа № 922/1154/15

вх. № 1154/15

Суддя господарського суду Дзюба О.А.

при секретарі судового засідання Шаповалов О.В.

За участю:

Ліквідатора - Бондаренко В.А.

По справі за заявою ТОВ "Біоімпортмедікал", м. Харків

до ТОВ "Біоімпортмедікал", м. Харків

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Харківської області від 18 березня 2015 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Біоімпортмедікал", м. Харків визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором по справі призначено голову ліквідаційної комісії Бондаренко В.А., якого зобов'язано виконати всі дії по ліквідації банкрута, докази надати суду.

До канцелярії господарського суду від ліквідатора надійшло клопотання (вх№ 21645) про призначення засідання суду на якому буде розглянуто звіт ліквідатора.

Ухвалою суду від 02 червня 2015 року призначено до слухання звіт ліквідатора на 24 червня 2015 року; зобов'язано ліквідатора надати суду повний звіт про здійснені заходи з ліквідації банкрута, разом з доказами закінчення ліквідаційної процедури в повному обсязі.

До канцелярії суду від ліквідатора надійшов звіт (вх№ 25599), разом з додатками.

В подальшому відповідними ухвалами суду розгляд справи відкладався.

В судовому засіданні 25 серпня 2015 року ліквідатор довів суду звіт про виконану роботу по ліквідації банкрута, зазначивши, що на даний час виконані в повному обсязі дії по ліквідації банкрута, у зв'язку з чим, просив затвердити ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, ліквідувати ТОВ "Біоімпортмедікал", провадження у справі припинити.

Розглянувши наданий суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, матеріали справи, суд встановив, що після визнання ТОВ "Біоімпортмедікал" банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури проведені всі необхідні дії з ліквідації банкрута.

У відповідності до вимог законодавства, на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України оприлюднено оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Біоімпортмедікал".

На адресу ліквідатора надійшла заява № 5094/10/20-36-11-02-14 від 17.04.2015 Індустріальної ОДПІ м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області про кредиторські вимоги у розмірі 323 216,00 грн. Зазначена заява була подана з порушенням норм абз.5 п.36.7 Інформаційного листа Вищого господарського суду України «про Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (у редакції від 22.12.2011 №4212-УІ) від 28.03.2013 №01-06/606/2013, а саме надіслана на адресу ліквідатора після закінчення встановленого строк) та не була взагалі подана безпосередньо до Господарського суду.

Також за даними власного обліку у банкрута наявна заборгованість перед ТОВ «ІНТНР-АТЛАНТ-ГРУП» у загальному розмір 58 748,40 грн.

Ліквідатором було проведено інвентаризацію активів банкрута, в результаті чого встановлено, що активи відсутні, тобто актив підприємства складає з 0,00 (нуль) грн.

Будь-яких інших активів виявлено не було.

Згідно з даними Управління Дсржземагенства у м. Харків право власності або користування земельними ділянками за банкрутом не зареєстровано.

Згідно з даними Головного управління Держземагентства у м. Києві відомості про реєстрацію земельних ділянок та рішення щодо передачі її у власність чи користування в Державному земельному кадастрі Головного управління Держземагентства у м. Києві за боржником відсутні.

Згідно з даними УДАІ при ГУМВС України в Харківської області транспортні засоби за банкрутом не значаться.

Згідно з даними Реєстраційної служби право власності на нерухоме майно за банкрутом не зареєстровано.

Відповідно до Витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна у банкрута відсутні обтяження рухомого майна.

Згідно з даними Державної інспекції сільського господарства в Харківській області спеціальна техніка за банкрутом не зареєстрована.

Згідно з даними Державної інспекції сільського господарства в м. Києві спеціальна техніка за банкрутом не зареєстрована.

Згідно з Витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме у Державному реєстрі відомості щодо обтяження не рухомого майна вістуні.

Згідно з даними зі Скороченого витягу з Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень виконавчих проваджень, у яких стороною є банкрут, немає.

Відповідно до довідки Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській області за даними інформаційного обліку Регіональне відділення ФДМУ по Харківській області не брало участі у створенні (приватизації") банкрута. Інформація щодо наявності на балансі банкрута державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до статутного капіталу, в регіональному відділені відсутня.

Дебіторської заборгованості також виявлено не було.

Рахунки банкрута закрито, що підтверджується довідкою ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів м. Києва, та відповідними довідками банків.

Печатку підприємства знищено самостійно. Акт додається.

Документи довгострокового зберігання до архівної установи не передавались у зв'язку з відсутністю.

Оцінка та продаж майна боржника не здійснювалися, у зв'язку із відсутністю будь-якого виявленого майна боржника.

Звіт про виплачені кредиторам кошти ліквідатором не складався, у зв'язку із відсутністю будь-яких виявлених та отриманих під час здійснення ліквідаційної процедури грошових коштів.

Ліквідатором сповіщено відповідні державні органи про закінчення ліквідаційної процедури.

Згідно п.1 ст. 2 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Відповідно до п. 1 ст. 9 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" - Справи про банкрутство юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців розглядаються господарським судом за правилами, передбаченими Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Відповідно до абз. 3 п. 1 ст. 37 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", під ліквідацією розуміється припинення суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів шляхом продажу його майна.

Згідно п. 1 ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються документи, що свідчать про виконану ліквідатором роботу по ліквідації банкрута.

Звіт ліквідатора має бути схвалений комітетом кредиторів, власником майна (органом, уповноваженим управляти майном) боржника (для державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків).

Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Відповідно до п.п. 2-3 ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом":

Якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута. Копія цієї ухвали надсилається органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а також власнику майна та органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.

Якщо ліквідатор не виявив майнових активів, що підлягають включенню до складу ліквідаційної маси, він зобов'язаний подати господарському суду ліквідаційний баланс, який засвідчує відсутність у банкрута майна.

Згідно п. 5 ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", вимоги, що не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Згідно п. 6, ч. 1, ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджений звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим Законом.

Відповідно до ч. 4 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд в ухвалі про припинення провадження у справі зазначає, що вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Законом строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами вважаються такими, що не підлягають виконанню.

Враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи по ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури в повному обсязі, у тому числі, ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю, у зв'язку з відсутністю активів, які можна було б направити на її погашення, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, визнати вимоги що не задоволені за недостатністю майна, погашеними; визнати вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений строк або відхилені господарським судом, погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнати такими, що не підлягають виконанню; ліквідувати юридичну особу; припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 46, п.6 ст. 83, 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Затвердити наданий суду ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс.

2. Визнати вимоги кредиторів що не задоволені за недостатністю майна, погашеними.

3. Визнати вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений строк або відхилені господарським судом, погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнати такими, що не підлягають виконанню.

4. Ліквідувати юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "Біоімпортмедікал", код 38346560, адреса: вул. 17 Партз'їзду, 38 а, Харків, 61075.

5. Провадження у справі № 922/1154/15 припинити.

6. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про зняття юридичної особи з обліку.

7. Дану ухвалу направити ліквідатору, кредиторам, власнику майна банкрута, Харківському обласному управлінню статистики, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДПІ, фондам.

Суддя Дзюба О.А.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення25.08.2015
Оприлюднено07.09.2015
Номер документу49490352
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/1154/15

Постанова від 25.08.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Дзюба О.А.

Ухвала від 24.06.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Дзюба О.А.

Ухвала від 02.06.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Дзюба О.А.

Постанова від 18.03.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Дзюба О.А.

Ухвала від 04.03.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Дзюба О.А.

Ухвала від 26.02.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Дзюба О.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні