Ухвала
від 29.04.2010 по справі б-48/53-10
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про порушення провадження у справі про банкрутство

"29" квітня 2010 р. Справа № Б-48/53-10

вх. №4030/2-48

Суддя Крестьянінов О.О.

розглянувши заяву ДПІ у Київському районі м. Харкова

про визнання банкрутом –ТОВ "Укрвтормет", м. Харків, код 25472987

Керуючись ст.ст. 7, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",

УХВАЛИВ:

1. Прийняти заяву ДПІ у Київському районі м. Харкова до розгляду.

2. Порушити провадження у справі і призначити проведення засідання суду на "12" травня 2010 р. о 11:00 год. у приміщенні Господарського суду Харківської області,к. 107.

3. Зобов'язати кредитора надати суду: докази безспірності (узгодження в установленому законодавством порядку) вимог кредитора в сумі, визначеній у заяві, зокрема: докази надіслання (вручення) боржнику податкових вимог та повідомлень –рішень; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (від державного реєстратора) з даними про повне найменування, код, керівні органи та місцезнаходження боржника, відокремлені підрозділи, наявність чи відсутність його за місцезнаходженням, про статус відомостей про юридичну особу, стан юридичної особи; витяг від управління статистики про включення боржника до ЄДРПОУ станом на момент порушення справи; копію останньої декларації (звіту) поданого боржником до ДПІ; оригінали документів доданих до заяви для огляду; повну копію статуту та установчого договору боржника з усіма змінами та доповненнями; пропозиції щодо кандидатури ліквідатора з числа осіб, зареєстрованих державним органом з питань банкрутства як арбітражний керуючий, або розглянути питання щодо участі кредитора у справі про визнання боржника банкрутом в якості ліквідатора в порядку ч. 2 ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; докази на підтвердження того, що керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, або наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника; докази вжиття заходів до отримання заборгованості по обов'язкових платежах у встановленому законодавством порядку, в тому числі рішення про стягнення заборгованості за рахунок активів платника податків, податкові вимоги, податкові повідомлення-рішення з доказами вручення їх боржнику; реквізити та копію розрахункового документа про списання коштів з банківського або кореспондентського рахунку боржника та дату його прийняття банківською установою боржника до виконання; довідку про поточні рахунки боржника, відкриті в установах банків (з зазначенням адрес банків).

4. Зобов'язати боржника надати суду: відзив на заяву кредитора, в якому викласти заперечення або визнання боргу кредитора, докази, що підтверджують обставини викладені у відзиві на заяву; дані про загальну суму заборгованості перед усіма кредиторами з розшифровкою усіх сум боргу по кожному кредитору окремо, також окремо по кожному дебітору; дані про заборгованість по заробітній платі перед працівниками підприємства, а також по податкам і зборам (обов'язковим платежам); дані про майнові активи боржника, у тому числі дані про грошові кошти, які знаходяться на рахунках боржника; поштові адреси банків і інших фінансових установ, що обслуговують боржника; установчий договір і статут підприємства; щоквартальні баланси підприємства за 2009-2010рр.; інші дані про фінансовий стан підприємства; довідки з установ банку про рух грошових коштів по поточним рахункам в установах банку за період останнього року; висновок незалежної аудиторської фірми про фінансовий стан підприємства; перелік та повний опис заставленого майна.

5. З моменту прийняття ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів: забороняється стягнення на підставі виконавчих документів та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до законодавства; не нараховуються неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші санкції за невиконання чи неналежне виконання грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування,податків і зборів (обов'язкових платежів).

Дія мораторію на задоволення вимог кредиторів не поширюється на виплату заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю та життю громадян, авторської винагороди.

6. Дану ухвалу направити: кредитору, боржнику, державному органу з питань банкрутства, Київському ВДВС ХМУЮ, державному реєстратору.

Суддя Крестьянінов О.О.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення29.04.2010
Оприлюднено08.09.2015
Номер документу49510627
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —б-48/53-10

Ухвала від 08.09.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Крестьянінов О.О.

Постанова від 12.05.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Крестьянінов О.О.

Ухвала від 29.04.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Крестьянінов О.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні