Справа № 362/3313/14-ц
Провадження № 2/362/1834/14
У Х В А Л А
21.07.2014 року суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області К.В. Медведєв, розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до Малосолтанівської сільської ради Васильківського району Київської області, Управління Держкомземагенства у Васильківському районі Київської області, Садівничого товариства «Родина» про визнання права власності на земельну ділянку,-
в с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду із позовною заявою, в якій просить суд визнати за ним право власності на земельну ділянку 216в площею 0,0382 га, розташовану в садівничому товаристві «Родина» Малосолтанівської сільської ради Васильківського району Київської області, з цільовим призначенням: для ведення садівництва, кадастровий номер 3221484901:01:0296.
Дослідивши матеріали позовної заяви, суддя вважає, що заява не відповідає вимогам ст.119 ЦПК України, тому в порядку ст.121 ЦПК України її слід залишити без руху для виправлення недоліків.
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити, ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі.
В якості одного з відповідачів визначено «УПРАВЛІННЯ ДЕРЖКОМЗЕМАГЕНТСТВА У ВАСИЛЬКІВСЬКОМУ РАЙОНІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», натомість такого органу влади не існує.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.
Проте позивач не зазначає хто саме з відповідачів і якими конкретно діями не визнає його право власності на спірну земельну ділянку.
Відповідно п.6 ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити зазначення доказів, що підтверджують кожну з обставин, наявність підстав для звільнення від доказування.
Позивач не зазначає доказів ціни позову.
Проте позивач не зазначає доказів, якими підтверджуються дії кожного з відповідачів щодо не визнання його права власності на спірну земельну ділянку.
Відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.ст. 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Оскільки позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України провадження у справі не може бути відкрито, а тому її слід залишити без руху для виправлення вказаних вище недоліків.
Роз’яснити, що недоліки позовної заяви мають бути усунені протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали про залишення позовної заяви без руху.
В разі невиконання вимог суду позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачу.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.119-121, 210 ЦПК України, суддя, -
у х в а л и в:
Позовну заяву залишити без руху для виправлення вказаних судом недоліків.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Васильківський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 21.07.2014 |
Оприлюднено | 09.09.2015 |
Номер документу | 49588249 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Васильківський міськрайонний суд Київської області
Медведєв К. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні