Ухвала
від 15.03.2013 по справі 2034/2-2089/11
ХАРКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2034/2-2089/11

Провадження №2/635/505 /2013

У Х В А Л А

15 березня 2013 року Харківський районний суд Харківської області у складі:

головуючого - судді Козирєвої Г.М.

при секретарі Смалюк О.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в сел.Покотилівка справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про виділ частки із майна, що є у спільній частковій власності,-

В С Т А Н О В И В :

В провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про виділ частки із майна, що є у спільній частковій власності, а саме про виділ 1/6 частини житлового будинку та 1/3 частини земельної ділянки в сел.Зернове по вул.Шляхова,38 Харківського району Харківської області, а також про виділ 1/3 частини земельної ділянки, що розташована на території Вільхівської сільської ради для ведення особистого селянського господарства.

Представником відповідача ОСОБА_3 надано до суду зустрічну позовну заяву ОСОБА_3, ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про виділ частки із майна, яке перебуває у спільній частковій власності, та визначення порядку користування земельною ділянкою, предметом якої є той же самий житловий будинок та ті ж самі земельні ділянки, та яку представник відповідача просить об’єднати в одне провадження з первісною позовною заявою.

Представник позивача заперечував проти прийняття зустрічної позовної заяви та об’єднання її з первісною позовною заявою, посилаючись на те, що відповідачі зловживають своїми процесуальними правами і заявляють даний позов з метою затягування судового процесу.

Вислухавши думку учасників процесу суд вважає за необхідне прийняти зустрічний позов ОСОБА_3 та ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про виділ частки із майна, яке перебуває у спільній частковій власності, та визначення порядку користування земельною ділянкою, та обєднати його в одне провадження з первісним позовом, виходячи з наступного.

Відповідно до ст.31 ЦПК України, до початку судом розгляду справи по суті відповідач має право пред’явити зустрічний позов.

Згідно вимог ст.123 ч.2 ЦПК України, зустрічний позов об’єднується в одне провадження з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов’язані і спільний розгляд є доцільним, зокрема коли вони виникають з одних правовідносин, або коли вимоги за позовними заявами можуть зараховуватися, або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного.

Враховуючи, що в даному випадку первісний та зустрічний позови взаємопов’язані, мають один предмет спору, необхідно об’єднати їх в одне провадження.

Керуючись ст.ст.126, 168 ЦПК України, суд,-

У Х В А Л И В :

Об’єднати в одне провадження з позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про виділ частки із майна, що є у спільній частковій власності зустрічну позовну заяву ОСОБА_3, ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про виділ частки із майна, яке перебуває у спільній частковій власності, та визначення порядку користування земельною ділянкою.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає.

Суддя:

СудХарківський районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення15.03.2013
Оприлюднено10.09.2015
Номер документу49666200
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2034/2-2089/11

Ухвала від 15.03.2013

Цивільне

Харківський районний суд Харківської області

Козирєва Г. М.

Ухвала від 31.01.2012

Цивільне

Харківський районний суд Харківської області

Козирєва Г. М.

Ухвала від 15.04.2013

Цивільне

Харківський районний суд Харківської області

Козирєва Г. М.

Ухвала від 15.04.2013

Цивільне

Харківський районний суд Харківської області

Козирєва Г. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні