Ухвала
від 21.05.2014 по справі 816/1976/14
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про закінчення підготовчого провадження і

призначення справи до судового розгляду

22 травня 2014 рокум. ПолтаваСправа №816/1976/14

Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Петрова Л.М., в ході підготовчого провадження у справі за адміністративним позовом Полтавської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області до Приватного підприємства "Полтаваенергоресурс" про стягнення з розрахункових рахунків податкового боргу,

В С Т А Н О В И В:

20 травня 2014 року Полтавська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Полтавській області звернулася до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Приватного підприємства "Полтаваенергоресурс" про стягнення з розрахункових рахунків податкового боргу з податку на додану вартість у розмірі 6863,68 грн, з податку на прибуток у розмірі 2875,96 грн.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 22 травня 2014 року провадження у справі за даним адміністративним позовом відкрито.

          Під час підготовки справи до судового розгляду вжито заходи для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи: запропоновано відповідачу подати заперечення проти позову в разі їх наявності та докази в обґрунтування заперечень, визначено факти, які необхідно встановити для вирішення спору, сторонам направлено інформації, якими роз'яснено їхні процесуальні права і обов'язки, з'ясовано питання про склад осіб, які братимуть участь у справі, а також вирішено інші питання, необхідні для розгляду справи по суті.

На підставі викладеного, керуючись статтею 121 Кодексу адміністративного судочинства України,

У Х В А Л И В:

Закінчити підготовче провадження у справі за адміністративним позовом Полтавської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області до Приватного підприємства "Полтаваенергоресурс" про стягнення з розрахункових рахунків податкового боргу.

Призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду на 12:45 03 червня 2014 року (за адресою: 36039, м. Полтава, вул. Пушкарівська, 9/26).

          В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

          Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

          Суддя                                                                                          Л.М. Петрова

Дата ухвалення рішення21.05.2014
Оприлюднено09.09.2015

Судовий реєстр по справі —816/1976/14

Ухвала від 05.09.2015

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Л.М. Петрова

Постанова від 14.06.2014

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Л.М. Петрова

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні