Рядок №
Номер справи 623/3890/15-ц
Номер провадження 2/623/997/2015
У Х В А Л А
Іменем України
про відкриття провадження у справі
03 вересня 2015 року м. Ізюм
Суддя Ізюмського міськрайонного суду Харківської області Бутенко В. М., розглянувши позовну заяву Кредитної спілки "Карат" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, про стягнення боргу за кредитним договором , -
в с т а н о в и в:
20 серпня 2015 року Кредитна спілка "Карат" звернувся до суду з зазначеним позовом до відповідачів про стягнення боргу за кредитним договором.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 119-120 ЦПК України.
Керуючись статтями 11, 122 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Відкрити провадження у справі за позовною заявою Кредитної спілки "Карат" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, про стягнення боргу за кредитним договором .
Призначити судове засідання на 16 жовтня 2015 року о 10 год. 40 хв. в Ізюмському міськрайонному суду Харківської області.
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до 09 жовтня 2015 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо дотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: В. М. Бутенко
Суд | Ізюмський міськрайонний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 03.09.2015 |
Оприлюднено | 14.09.2015 |
Номер документу | 49862649 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
Бутенко В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні