№ пров. 2/646/1869/2015
Справа № 646/10078/15-ц
УХВАЛА
08.09.15 року Червонозаводський районний суд міста Харкова у складі:
головуючого судді Міндарьової М.Ю.,
за участю секретаря судових засідань ОСОБА_1,
розглянувши заяву ТОВ «Червоний Сердолік» про забезпечення позову, -
встановив:
Позивач ТОВ «Червоний Сердолік» звернулося до суду з позовом до ОСОБА_2, в якому просить стягнути з відповідача на його корить суму матеріальних збитків у розмірі 21 000, 00 гривень.
Крім того позивач просить накласти арешт на все майно, що належить на праві приватної власності відповідачу, а саме на приватний будинок №6 по вулиці Бестужева у місті Харкові.
Відповідно до ч. 1 ст. 153 ЦПК України , заява про забезпечення позову розглядається судом, у провадженні якого перебуває справа, в день її надходження без повідомлення відповідача та інших осіб, які беруть участь у справі.
Згідно п.1 постанови Пленуму Верховного суду України № 9 від 22 грудня 2006 року "Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову" єдиною підставою для забезпечення позову є відповідне клопотання у формі мотивованої заяви будь-кого з осіб, які беруть участь у справі.
Так, згідно ч.2 ст.151 ЦПК України у заяві про забезпечення позову повинно бути зазначено: причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов; вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Частиною 3 ст.151 ЦПК України передбачено, що забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Суду не надано доказів на підтвердження того, що невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Також позивачем не надано доказів, що будинок №6 по вулиці Безтужева у місті Харкові належить відповідачу та чи його вартість є співрозмірнною ціні позову.
На підставі викладеного, суд приходить до висновку, що клопотання позивача про накладення арешту на даній стадії судового провадження задоволенню не підлягає та роз'яснює, що позивач не позбавлений права повторно звернутися до суду із зазначеним клопотанням, при усуненні обставин, що слугували підставами для відмови в задоволенні.
З урахуванням викладеного, керуючись ст.ст. 152, 153, 209, 210 Цивільного процесуального Кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
Клопотання ТОВ «Червоний Сердолік» про забезпечення позову залишити без задоволення.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Червонозаводський районний суд міста Харкова шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: М.Ю. Міндарьова
Суд | Червонозаводський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 08.09.2015 |
Оприлюднено | 14.09.2015 |
Номер документу | 49867588 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Червонозаводський районний суд м.Харкова
Міндарьова М. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні