ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
про відкладення розгляду справи про банкрутство
"03" вересня 2015 р.Справа № 916/1906/15
За заявою голови ліквідаційної комісії Товариства з обмеженою відповідальністю (далі - ТОВ) „Торговий ОСОБА_1В» (65009, м. Одеса, вул. Гагаринське плато,5. Код ЄДРПОУ 38390960) про порушення справи про банкрутство у порядку ст. 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» зі змінами в редакції від 22.12.2011р. №4212-VІ (далі - Закон №2343-ХІІ).
Господарський суд Одеської області у складі:
судді - ЗЕЛЕНОВА Г.М.,
секретаря судового засідання - Шаргородського Д.В.
за участю представників сторін:
від заявника: не з'явились, незважаючи на те, що були повідомлені належним чином;
від банкрута: ОСОБА_2 - представник ліквідатора ТОВ „Торговий ОСОБА_1В» на підставі довіреності.
СУТЬ СПОРУ: 07.05.2015 р. голова ліквідаційної комісії ТОВ „Торговий ОСОБА_1В» звернувся до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство ТОВ „Торговий ОСОБА_1В» відповідно до ст. 95 Закону (№2343-ХІІ), яка передбачає провадження з особливостями застосування процедури банкрутства до боржника, що ліквідується власником, на підставі прийнятого 07.05.2015 р. ним рішення (протокол № 2 від 07.05.2015 р.) про звернення до господарського суду Одеської області із відповідною заявою, у зв'язку із неможливістю погашення боргу на суму 365400 грн. 00 коп. в процедурі самостійної ліквідації.
Ухвалою господарського суду від 30.03.2015 р. заяву голови ліквідаційної комісії ТОВ „Торговий ОСОБА_1В» про порушення провадження у справі про банкрутство ТОВ „Торговий ОСОБА_1В» прийнято до розгляду.
Ухвалою господарського суду від 19.05.2015 р. порушено провадження у справі про банкрутство ТОВ „Торговий ОСОБА_1В» , введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Постановою господарського суду від 02.06.2015 р. ТОВ „Торговий ОСОБА_1В» визнано банкрутом, відносно нього відкрита ліквідаційна процедура та призначено ліквідатора банкрута - Змієвець - ОСОБА_3, якого зобов'язано провести дії відповідно до ст.ст. 37-46,95 Закону (№2343-ХІІ), та після завершення усіх розрахунків із виявленими кредиторами надати до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс на затвердження.
02.06.2015 р. на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет здійснено офіційне оприлюднення про визнання ТОВ „Торговий ОСОБА_1В» банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури за № 18642.
Ухвалою господарського суду від 06.07.2015 р. визнано ТОВ „СЕЛТЕК ЛТДВ» кредитором до ТОВ „Торговий ОСОБА_1В» із грошовими вимогами на суму 365400 грн. 00 коп.
У зв'язку з нез'явленням всіх учасників провадження у справі та неподанням витребуваних ухвалою суду доказів, розгляд справи підлягає відкладенню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 37-46, Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» , п.п. 1, 2 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
У Х В А Л И В:
1. Відкласти розгляд справи у засіданні суду на „22В» вересня 2015 р. о 10:45 год.
Засідання суду відбудеться у приміщенні господарського суду (м. Одеса, проспект Шевченка,29), кабінет № 533 (п'ятий поверх).
2. Зобов'язати:
Кредитора надати: письмовий відзив на виконання ліквідатором своїх повноважень в ході ліквідаційної процедури;
Ліквідатора: відповідно до ст. 46 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» повний письмовий звіт про хід ліквідаційної процедури ТОВ „Торговий ОСОБА_1В» (письмовий аналіз поданого звіту повинен відповідати повноті вчинення ліквідатором боржника дій по виявленню активів боржника, включення їх до ліквідаційної маси, відповідність дій ліквідатор по відчуженню рухомого та нерухомого майна вимогам Закону, фінансового стану боржника) до якого додати: докази вжиття заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, довідки від: Одеської регіональної філії державного підприємства „Центр державного земельного кадаструВ» при державному комітеті України по земельним ресурсам; Державної інспекції сільського господарства в Одеській області; Реєстраційної служби Головного управління юстиції в Одеській області; УДАІ ГУ МВС України в Одеській області; інспекції державного технічного нагляду; Державної митної служби України; Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті; Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку; державних реєстраторів заборон рухомого та нерухомого майна Державного підприємства „Інформаційний центрВ» Міністерства юстиції України; Державного департаменту інтелектуальної власності; Державної авіаційної служби Міністерства інфраструктури України; філії Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг; територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України в Одеській області; Головного управління юстиції в Одеській області; КП „Одеське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об'єктів нерухомостіВ» ; інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Одеській області; Головного управління Міндоходів в Одеській області, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна та Державного реєстру застав (іпотек), відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів із даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів, надходження заяв кредиторів з вимогами до боржника в ліквідаційній процедурі; докази про відсутність ознак фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.
3. Визнати явку ліквідатора, кредитора у засідання суду обов'язково.
4. Копію ухвали надіслати: кредитору, ліквідатору - Змієвець - ОСОБА_3
Суддя Г.М. Зеленов
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 03.09.2015 |
Оприлюднено | 15.09.2015 |
Номер документу | 49966781 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Зеленов Г.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні