Справа № 2006/1958/12
У Х В А Л А
21.01.2014 м. Валки
Валківський районний суд Харківської області в складі:
Головуючого судді Товстолужського О.В.
При секретареві Неділько І.О.
З участю позивача ОСОБА_1
Представника позивача ОСОБА_2
Представника відповідача ОСОБА_3
Розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_4 про визнання порядку користування квартирою,
в с т а н о в и в:
До Валківського районного суду Харківської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_4 про визнання порядку користування квартирою. В позові зазначено, що позивачу на праві власності належить 5/24 частини будинку, а позивачу 1/24 квартири АДРЕСА_1. Позивач вимагала виділити в користування відповідачу приміщення та визнати за нею право користування іншими приміщеннями квартири.
14.01.2014 року до Валківського районного суду Харківської області надійшла уточнена позовна заява в якій позивач вимагала припинити право власності відповідача на належну йому частку в майні та визнати за нею це право.
Розглянувши позовну заяву, суд вважає, що вона не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України.
Так, третіми особами в позові зазначені померлі, тобто ті особи, кого вже не існує. В позові не містяться дані (обставини), хто на даний час зареєстрований в спірному помешканні, хто та на яких підставах є співвласником нерухомого майна, або спадкоємцем осіб, що мали право на це майно.
Крім того, позивачем не зазначені докази наявності права на спадщину третіх осіб, а також буд-яких даних чи прийнята спадщина спадкоємцями померлих або чи мала місце відмова від спадщини.
Оскільки позивач вимагає припинити право власності відповідача на 1/24 квартири, позов повинен містити вимоги, щодо визначення загальної частки, що має належати позивачу та вимоги щодо долі коштів, перерахованих на депозит суду.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суд, встановивши, що позов подано без додержання вимог зазначених у ст. 119 ЦПК України, постановляє ухвалу в якій зазначає підстави залишення без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати 5-ти днів з дня отримання ухвали про залишення без руху.
Враховуючи вищенаведене та керуючись ст. 119, 121 ЦПК України. Суд,
у х в а л и в:
Уточнений позов ОСОБА_1 до ОСОБА_4 про припинення права власності на частку житлової будівлі - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків, викладених в ухвалі, який не може перевищувати 5 днів з дня отримання позивачем цієї ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя : О ОСОБА_5
Суд | Валківський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 21.01.2014 |
Оприлюднено | 16.09.2015 |
Номер документу | 50015479 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Валківський районний суд Харківської області
Товстолужський О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні