Справа № 296/10223/15-ц
2-н/296/1565/15
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"07" вересня 2015 р. м. Житомир
Суддя Корольовського районного суду м.Житомира В.П. Маслак, розглянувши матеріали заяви КП Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №16 Житомирської міської ради до ОСОБА_1 про видачу судового наказу,-
В С Т А Н О В И В :
КП ВЖРЕП №16 звернулося до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані житлово-комунальні послуги в сумі 5087,81грн.
Відповідно до ст.98 ЦПК України заява про видачу судового наказу подається в суд у письмовій формі. У заяві повинно бути, зокрема, зазначено ім'я (найменування) заявника та боржника, а також ім'я (найменування) представника заявника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження. До заяви, яка подається представником заявника, повинно бути додано документ, що підтверджує його повноваження.
Відповідно до ч.3 ст. 42 та ч.8 ст.119 ЦПК України, якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження. Довіреність від імені юридичної особи видається за підписом посадової особи, уповноваженої на це законом, статутом або положенням, з прикладенням печатки юридичної особи.
Заява про видачу судового наказу підписана ОСОБА_2, однак в матеріалах заяви відсутні докази на підтвердження того, що вказана особа є директором КП ВЖРЕП №16 та має повноваження на підписання документів від імені підприємства.
Відповідно ч. 6 ст. 98 ЦПК України до неналежно оформленої заяви застосовуються положення ст. 121 цього Кодексу.
За вказаних обставин, заява підлягає залишенню без руху, тому що її подано без дотримання вимог, викладених у ч.8 ст.119 ЦПК України, а саме, не надано належні докази на підтвердження повноважень особи, яка її підписала.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовна заява подана без додержання вимог, викладених у ст.119 ЦПК України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху і надає строк для усунення зазначених недоліків. Зазначений строк не може перевищувати п'яти днів з дня отримання копії ухвали
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. ст.119, 121 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Заяву КП Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №16 Житомирської міської ради до ОСОБА_1 про видачу судового наказу - залишити без руху.
Надати заявнику строк для усунення відмічених в ухвалі недоліків протягом п'яти днів з дня отримання копії даної ухвали.
В разі невиконання ухвали у встановлений строк, заява вважається неподаною та буде повернута заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В. П. Маслак
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 07.09.2015 |
Оприлюднено | 13.11.2015 |
Номер документу | 50100318 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Корольовський районний суд м. Житомира
Маслак В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні