Справа №668/514/15-к
н/п 1-кс/668/152/15
УХВАЛА
17.01.2015 року м.Херсон Слідчий суддя Суворовського районного суду м. Херсона ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши клопотання старшого слідчого з СУ ФР ГУ Міндоходів у Херсонській області лейтенанта податкової міліції ОСОБА_3 у матеріалах досудового розслідування №32014230000000013 про здійснення приводу свідка ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,-
ВСТАНОВИВ:
Відділом кримінальних розслідувань CУ ФР Головного управління Міндоходів у Херсонській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за № 32014230000000013 від 03.02.2014 року, за фактом ухилення від сплати податків невстановленими особами з використанням реквізитів ТОВ «ЕнерджіЕко Ресурс» (код ЄДРПОУ 37557067), за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 212 КК України.
Відповідно до акту № 55/22/37557067 від 31.12.13 року (Про неможливість проведення зустрічної звірки ТОВ «ЕнерджіЕко Ресурс» (код 37557067) з питань дотримання вимог податкового законодавства при фінансово господарських відносинах з контрагентами-постачальниками та з контрагентами покупцями за липень вересень 2013 року) неможливо підтвердити факт реального здійснення господарських операцій товариством з обмеженою відповідальністю «ЕнерджіЕко Ресурс», при придбанні товарів (послуг) у контрагентів постачальників, та продажу цих товарів контрагентам покупцям, у зв`язку з чим податковий кредит та податкові зобов`язання з ПДВ ТОВ «ЕнерджіЕко Ресурс» сформовані не правомірно та перевіркою не підтверджуються.
Під час досудового слідства встановлено, що у ТОВ «ЕнерджіЕко Ресурс» відсутні документи фінансово-господарської діяльності по господарським операціям як з придбання товарів (послуг) у контрагентів постачальників, так і подальшого продажу товарів контрагентам вигодо-набувачам (задекларованих протягом 2013року).
В ході досудового розслідування кимінального провадження виникла необхідність у допити керівника ТОВ «ЕнерджіЕко Ресурс» ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 .
До оперативного управління надано доручення про вручення повісток про виклик в якості свідка ОСОБА_4 для проведення слідчих дій. Однак вручити повістки не вдалося у зв`язку з категоричною відмовою ОСОБА_4 отримувати вказані повістки про виклик.
Так 10.01.2015 року ОСОБА_4 вручено про виклик в якості свідка до слідчого СУ ФР ГУ Міндоходів у Херсонській області на 11:00 год. 16.01.2015 року. Незважаючи на повістку про виклик ОСОБА_4 .01.2015 року за викликом до слідчого не прибув.
Відповідно до ст.65 Кримінального процесуального кодексу України ОСОБА_4 є свідком у кримінальному провадженні та відповідно до ч.2 ст.66 КПК України зобов`язаний прибути за викликом до слідчого. Разом з тим, у вказану (у повістках) дату та час до слідчого без поважних причин, визначених ст.138 КПК України не з`явився,та не повідомив про причини свого неприбуття.
Неявка на виклики, свідчать про злісне ухилення свідка ОСОБА_4 від його процесуальних обов`язків, передбачених ст.66 КПК України.
Без свідчень ОСОБА_4 неможливо встановити необхідні фактичні дані які мають значення при розслідуванні кримінального провадження.
Слідчий звернувся до суду з клопотанням в якому просить винести ухвалу про здійснення приводу до старшого слідчого відділу кримінальних розслідувань слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Херсонській області ОСОБА_3 , свідка ОСОБА_4 . ІНФОРМАЦІЯ_2 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , для проведення слідчих дій, у день оголошення останньому ухвали слідчого судді.
Клопотання слідчого підлягає задоволенню, оскільки слідчим доведено, що ОСОБА_4 , будучи викликаним у встановленому КПК України порядку та отримавши повістку про виклик, у зазначений у повістці день та час не з`явився, про причини свого неприбуття не повідомив.
Керуючись ст.ст. 131, 132, 141, 142, 309 КПК України, -
УХВАЛИВ:
Клопотання старшого слідчого з СУ ФР ГУ Міндоходів у Херсонській області лейтенанта податкової міліції ОСОБА_3 про здійснення приводу свідка ОСОБА_4 . ІНФОРМАЦІЯ_2 - задовольнити.
Здійснити примусовий привід свідка ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , для проведення слідчих дій, у день оголошення останньому ухвали слідчого судді.
Виконання ухвали про здійснення приводу доручити працівникам оперативного управління ГУ Міндоходів у Херсонській області.
Строк дії ухвали 60 днів з моменту винесення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя:ОСОБА_1
Суд | Суворовський районний суд м.Херсона |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2015 |
Оприлюднено | 21.03.2023 |
Номер документу | 50439820 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Суворовський районний суд м.Херсона
Головко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні