Справа № 3-1640/11
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 грудня 2011 року м. Івано-Франківськ
Суддя Тисменицького районного суду Струтинський Р.Р., розглянувши матеріали, що надійшли від Управління МВС В Івано-Франківської області Управління Державтоінспекції відділення ДАІ (для обслуговування доріг Тисменицького району), про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого, за ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 08.12.2011 року о 20 год. 39 хв. у м.Івано-Франківську, керував транспортним засобом марки „ВАЗ - 21120В» , д.н.з. НОМЕР_1, з явними ознаками алкогольного спВ»яніння, чим порушив п. 2.5. ПДР України.
Заслухавши пояснення ОСОБА_1., роз»яснивши йому вимоги ст. 268 КУпАП, приходжу до переконання про те, що він дійсно порушив п. 2.5. ПДР України.
Вина ОСОБА_1 у вчиненому доводиться також протоколом АТ1 № 176126 від 08.12.2011 року про адміністративне правопорушення.
В діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП, оскільки він керував транспортним засобом в стані алкогольного спВ»яніння, що повністю доведено в суді.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу винного, вважаю, що до нього слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 283-287, 294 КУпАП, -
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 КупАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2550 (дві тисячі пВ»ятсот пВ»ятдесят) грн.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Тисменицький районний суд.
Суддя Р.Р.Струтинський
Суд | Тисменицький районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 28.12.2011 |
Оприлюднено | 25.09.2015 |
Номер документу | 50547432 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Артемівський міськрайонний суд Донецької області
Тверський С. М.
Адмінправопорушення
Калинівський районний суд Вінницької області
Аліменко Ю. О.
Адмінправопорушення
Добропільський міськрайонний суд Донецької області
Тітова Т. А.
Адмінправопорушення
Снятинський районний суд Івано-Франківської області
Калиновський М.М. М. М.
Адмінправопорушення
Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Хомик А. П.
Адмінправопорушення
Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
Струтинський Р. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні