Справа №621/2427/15-ц
Пр. №2/621/1177/15
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
16 вересня 2015 року м. Зміїв
Суддя Зміївського районного суду Харківської області Вельможна І.В. , розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ВДВС Зміївського районного управління юстиції Харківської області, третя особа Реєстраційна служба Зміївського районного управління юстиції Харківської області про усунення перешкод у користуванні і розпорядженні майном та зняття арешту,
встановив:
11 вересня 2015 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ВДВС Зміївського районного управління юстиції Харківської області, третя особа: Реєстраційна служба Зміївського районного управління юстиції Харківської області, в якій просить усунути перешкоди у користуванні і розпорядженні майном шляхом скасування арешту земельної ділянки, кадастровий номер 6321786204:00:002:0071, розташованої за адресою: с. Миргороди Зміївського району Харківської області, вул. Польова, 140; зобов'язати відповідача внести відповідні зміни у Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, вилучити запис про обтяження 6518674.
Зава відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України.
Судовий збір сплачено у повному розмірі.
Справа підсудна Зміївському районному суду Харківської області.
Підстав для відмови у відкритті провадження у справу не вбачається.
Керуючись ст.ст. 119, 120, 122, 127-129, 130 ч. 7, 131, 156 ЦПК України, суддя -
ухвалив:
1. Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ВДВС Зміївського районного управління юстиції Харківської області, третя особа Реєстраційна служба Зміївського районного управління юстиції Харківської області про усунення перешкод у користуванні і розпорядженні майном та зняття арешту.
2. Закінчити підготовче провадження у справі.
3. Призначити справу до судового розгляду в судове засідання на 11 годину 02 жовтня 2015 року.
4. Направити копію ухвали особам, які беруть участь у розгляді справі.
5. Направити відповідачеві копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати відповідачу надати заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
6. Відповідно до ст. 131 ЦПК України сторони зобов'язані подати свої докази суду до початку розгляду справи по суті, а також повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету розгляду.
Ухвала суду у разі відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності може бути оскаржено до судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області через Зміївський районний суд Харківської області шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня отримання копії апеляційної скарги.
Суддя :
Суд | Зміївський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 16.09.2015 |
Оприлюднено | 24.09.2015 |
Номер документу | 50586373 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Зміївський районний суд Харківської області
Вельможна І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні