УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
03 вересня 2015 року справа № 823/4823/15
м. Черкаси
Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Каліновська А.В., розглянувши позовну заяву і додані до неї матеріали управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському районі Черкаської області до сільськогосподарського виробничого кооперативу «Максимівка» про стягнення боргу на покриття фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся в Черкаський окружний адміністративний суд з вищезазначеним адміністративним позовом, в якому просить стягнути з сільськогосподарського виробничого кооперативу «Максимівка» на користь управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському районі Черкаської області борг на покриття фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій за липень-серпень 2015 року на загальну суму 5082 грн. 61 коп.
Вимоги до позовної заяви встановлені ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України).
Дана позовна заява подана з порушенням вищезазначеної статті.
Положеннями ч. 2 ст. 106 КАС України передбачено, що на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.
Як вбачається з позовної заяви, позивач, в обґрунтування позовних вимог, посилається на те, що працівники, які працювали на сільськогосподарському виробничому кооперативі «Максимівка» відносяться до категорії осіб, які оформлені на пільгову пенсію, однак докази на підтвердження даних обставин не надав, причин неможливості подання таких доказів не зазначив.
На підставі вищезазначеного, подана позовна заява підлягає залишенню без руху в силу ч. 1 ст. 108 КАС України.
Враховуючи встановлене, керуючись ст.108 КАС України, суддя, –
УХВАЛИВ:
1. Позовну заяву управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському районі Черкаської області до сільськогосподарського виробничого кооперативу «Максимівка» про стягнення боргу на покриття фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій – залишити без руху і надати строк для усунення вказаних недоліків в термін до 24.09.2015 року. В строк, наданий судом, позивачу необхідно усунути зазначені вище недоліки.
2. Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху надіслати позивачу.
3.Роз'яснити позивачу, що у разі, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, позовна заява повертається позивачеві. Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
4. Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд за правилами, встановленими ст.ст.185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.
5. Строк і порядок набрання судовим рішенням законної сили встановлені у статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо інше не встановлено цим Кодексом.
Суддя А.В. Каліновська
Суд | Черкаський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.09.2015 |
Оприлюднено | 24.09.2015 |
Номер документу | 50637638 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Черкаський окружний адміністративний суд
А.В. Каліновська
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні