Ухвала
від 23.07.2015 по справі 910/18671/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про залучення третьої особи

23.07.2015Справа № 910/18671/15

Суддя господарського суду міста Києва Головіна К.І., розглянувши матеріали

за позовною заявою Публічного акціонерного товариства "Юніон Стандард Банк"

до Товариства з додатковою відповідальністю "Страхова компанія "Індіго"

про стягнення 869 618, 38 грн.

ВСТАНОВИВ:

Публічне акціонерне товариство "Юніон Стандард Банк" (далі-позивач) звернулося до господарського суду з позовною заявою до Товариства з додатковою відповідальністю "Страхова компанія "Індіго" (далі-відповідач) про стягнення 869 618, 38 грн.

Позов подано з додержанням вимог, викладених у ст.ст. 54-57 Господарського процесуального кодексу України і додані до нього матеріали достатні для прийняття позовної заяви до розгляду.

Відповідно до ч. 1 ст. 27 Господарського процесуального кодексу якщо господарський суд при прийнятті позовної заяви, вчиненні дій по підготовці справи до розгляду або під час розгляду справи встановить, що рішення господарського суду може вплинути на права і обов'язки осіб, що не є стороною у справі, господарський суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

Оскільки Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтеліко" та Представництво "Інтернешнл ЕЙР Транспорт Асосіейшн" є учасниками спірних правовідносин та позивач вказує у позові про їх залучення до розгляду справи, суд вважає, що рішення суду може вплинути на права та обов'язки вказаних осіб.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 2, 4-5, 4-7, 27, 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суддя -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву та порушити провадження у справі за позовом Публічного акціонерного товариства "Юніон Стандард Банк" до Товариства з додатковою відповідальністю "Страхова компанія "Індіго" про стягнення 869 618, 38 грн.

2. Залучити до участі у справі в якості третьої особи -1, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтеліко" (49000, м .Дніпропетровськ, Катеринославський бульвар, 2, код ЄДРПОУ 33718509) та в якості третьої особи -2, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Представництво "Інтернешнл ЕЙР Транспорт Асосіейшн" ( 04070, м. Київ, вул. Боричів Тік, 33/6А, код ЄДРПОУ 26558923).

3. Судове засідання призначити на 03.08.15 о 11:00, яке відбудеться у приміщенні господарського суду м. Києва, корп. "Б", зал судових засідань № 13.

4. Зобов'язати третіх осіб надати суду письмові пояснення по суті позову.

5. Зобов'язати учасників справи забезпечити явку у судове засідання представника з документами, що посвідчують його особу та повноваження.

6. Явка уповноважених представників учасників справи у судове засідання є обов'язковою.

7. Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (1700 грн.).

Суддя К.І. Головіна

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення23.07.2015
Оприлюднено23.09.2015
Номер документу50690951
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/18671/15

Ухвала від 30.11.2015

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Агрикова О.В.

Рішення від 04.11.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 12.10.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 24.09.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 17.09.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 17.09.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 27.08.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 23.07.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 03.08.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 23.07.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні