ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
про порушення провадження у справі про банкрутство
"22" вересня 2010 р. Справа № Б-24/159-10
вх. №8307/2-24
Суддя Плахов О.В.
розглянувши заяву Харківська ОДПІ у Харківській області, м. Харків
про визнання банкрутом – Мале підприємство "Торговий дім - Союз Чорнобиль ЛТД" с. Пісочин, код 14110264
та вивчивши інші матеріали, додані кредитором, визнав їх достатніми для порушення провадження у справі про банкрутство.
Керуючись ст.ст. 7, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву Харківська ОДПІ у Харківській області, м. Харків до розгляду.
2. Порушити провадження у справі і призначити проведення засідання суду на "04" жовтня 2010 р. о 9:30 год. у приміщенні Господарського суду Харківської області,к. 102.
3. Зобов'язати кредитора надати суду: докази безспірності (узгодження в установленому законодавством порядку) вимог кредитора в сумі, визначеній у заяві, зокрема: докази надіслання (вручення) боржнику податкових вимог та повідомлень –рішень; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (від державного реєстратора) з даними про повне найменування, код, керівні органи та місцезнаходження боржника, відокремлені підрозділи, наявність чи відсутність його за місцезнаходженням, про статус відомостей про юридичну особу, стан юридичної особи; витяг від управління статистики про включення боржника до ЄДРПОУ станом на момент порушення справи; копію останньої декларації (звіту) поданого боржником до ДПІ; оригінали документів доданих до заяви для огляду; повну копію статуту та установчого договору боржника з усіма змінами та доповненнями; пропозиції щодо кандидатури ліквідатора з числа осіб, зареєстрованих державним органом з питань банкрутства як арбітражний керуючий, або розглянути питання щодо участі кредитора у справі про визнання боржника банкрутом в якості ліквідатора в порядку ч. 2 ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; докази на підтвердження того, що керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням; докази (довідку за підписом керівництва ДПІ) ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності; докази наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника; докази вжиття заходів до отримання заборгованості по обов'язкових платежах у встановленому законодавством порядку, в тому числі рішення про стягнення заборгованості за рахунок активів платника податків, податкові вимоги, податкові повідомлення-рішення з доказами вручення їх боржнику; реквізити та копію розрахункового документа про списання коштів з банківського або кореспондентського рахунку боржника та дату його прийняття банківською установою боржника до виконання; довідку про поточні рахунки боржника, відкриті в установах банків (з зазначенням адрес банків).
4. Зобов'язати боржника надати суду: відзив на заяву кредитора, в якому викласти заперечення або визнання боргу кредитора, докази, що підтверджують обставини викладені у відзиві на заяву; дані про загальну суму заборгованості перед усіма кредиторами з розшифровкою усіх сум боргу по кожному кредитору окремо, також окремо по кожному дебітору; дані про заборгованість по заробітній платі перед працівниками підприємства, а також по податкам і зборам (обов'язковим платежам); дані про майнові активи боржника, у тому числі дані про грошові кошти, які знаходяться на рахунках боржника; поштові адреси банків і інших фінансових установ, що обслуговують боржника; установчий договір і статут підприємства; щоквартальні баланси підприємства за 2009-2010рр.; інші дані про фінансовий стан підприємства; довідки з установ банку про рух грошових коштів по поточним рахункам в установах банку за період останнього року; висновок незалежної аудиторської фірми про фінансовий стан підприємства; перелік та повний опис заставленого майна.
5. З моменту прийняття ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів: забороняється стягнення на підставі виконавчих документів та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до законодавства; не нараховуються неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші санкції за невиконання чи неналежне виконання грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів).
Дія мораторію на задоволення вимог кредиторів не поширюється на виплату заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю та життю громадян, авторської винагороди.
6. Дану ухвалу направити: кредитору, боржнику, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору, Харківському ВДВС ХОУЮ.
Суддя Плахов О.В.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 22.09.2010 |
Оприлюднено | 24.09.2015 |
Номер документу | 50707820 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Плахов О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні