Придніпровський районний суд м.Черкас
номер справи 711/3843/13-к
провадження № 1-кс/711/858/13
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
26 квітня 2013 року Слідчий суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси Драник Н.П., при секретарі Мелещенко О.В., за участю прокурора Демченко М.І., розглянувши винесене в кримінальному провадженні № 12013250020000015 клопотання слідчого ВР ЗКЗ СУ УМВС України в Черкаській області Падалка Б.В. про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, -
В с т а н о в и в:
Слідчий ВР ЗКЗ СУ УМВС України в Черкаській області ОСОБА_1 звернувся до суду з клопотанням про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, а саме: зобов'язати службових осіб філії Публічного акціонерного товариства Промінвестбанк в м. Черкаси, вул. Леніна, 33, виготовити роздруківку руху коштів із зазначенням контрагентів, дати та часу проведення операцій та призначення платежу по банківському рахунку № 26009301791144 ПП В«Бонанза ЦентрВ» (ЄДРПОУ 34924041), відкритого в Черкаському головному відділенні ПАТ В«ПІБВ» МФО № 354091, за період часу з 01.09.2009 року по 01.03.2012 року та надати тимчасовий доступ до речей і документів з можливістю їх вилучення, що перебувають у володінні філії ПАТ В«ПІБВ» в м. Черкаси, які стали підставою для відкриття ПП В«Бонанза ЦентрВ» банківського рахунку №26009301791144.
Клопотання мотивовано тим, що упродовж 2011 року службовими особами КП В«Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхівВ» внаслідок порушення Закону України №2289 В«Про здійснення державних закупівельВ» в частині п.1, 5 ст.2 шляхом зловживання своїм службовим становищем, без проведення передбачених законом процедур, за завищеними цінами було придбано продуктів нафтоперероблення рідких на загальну суму 1 086 258, 25 грн., чим нанесено збитки комунальному підприємству у вигляді втрачених матеріальних активів на загальну суму 199 580, 27 грн.
04.01.2012 року за даним фактом СУ УМВС України в Черкаській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12013250020000015 за фактом використання службовими особами КП В«ЧЕЛУАШВ» свого службового становища в інтересах третіх осіб- зокрема службових осіб ПП В«Бонанза-центрВ» , що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.
21.01.2013 року Придніпровським районним судом м. Черкаси надано дозвіл на отримання тимчасового доступу до подорожніх листів, складених в КП В«ЧЕЛУАШВ» .
У ході досудового розслідування зібрано дані про те, що водії автомобілів та тракторної техніки на пропозицію службових осіб КП В«ЧЕЛУАШВ» підписували фіктивні подорожні листи про виконання робіт, в результаті чого списувалось пальне, яке придбавалось за бюджетні кошти, відповідно службові особи КП В«ЧЕЛУАШВ» впродовж 2010-2011 років під приводом придбання бензину А-76, А-95, дизельного палива безпідставно перераховували бюджетні кошти на рахунок ПП В«Бонанза - центрВ» .
Ці відомості підтверджуються даними протоколами допиту свідків, огляду подорожніх листів КП В«ЧЕЛУАШВ» .
Досудовим розслідуванням встановлено, що бюджетні кошти перераховувались службовими особами КП В«ЧЕЛУАШВ» на банківський рахунок ПП В«Бонанза-центрВ» , (СДРПОУ 34924041), цими коштами здійснювались банківські операції через розрахунковий рахунок № 26009301791144, який було відкрито в Черкаському головному відділенні ПІБ МФО № 354091
Заслухавши думку прокурора, слідчого, дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення.
Слідчий суддя, беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що відомості про рух грошових коштів за період часу з 01.09.2009 року по 01.03.2012 р., мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у провадженні і впливають на повноту, об'єктивність і всебічність досудового розслідування, а також те, що іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів є неможливим, необхідно надати тимчасовий доступ до оригіналів цих документів для проведення відповідних криміналістичних експертиз, з можливістю їх вилучення за період з 01.09.2009 року по 01.03.2012 р.
Керуючись ст.ст. 110, 159, 163-165, 309, 369-372, 395 КПК України, слідчий суддя,-
У х в а л и в:
Клопотання слідчого ВР ЗКЗ СУ УМВС України в Черкаській області Падалка Б.В. про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю - задовільнити.
Зобов'язати службових осіб філії Публічного акціонерного товариства Промінвестбанк в м. Черкаси, вул. Леніна, 33, виготовити роздруківку руху коштів із зазначенням контрагентів, дати та часу проведення операцій та призначення платежу по банківському рахунку № 26009301791144 ПП В«Бонанза ЦентрВ» (ЄДРПОУ 34924041), відкритого в Черкаському головному відділенні ПАТ В«ПІБВ» МФО № 354091, за період часу з 01.09.2009 року по 01.03.2012 року.
Надати тимчасовий доступ до речей і документів, що перебувають у володінні філії ПАТ В«ПІБВ» в м. Черкаси, які стали підставою для відкриття ПП В«Бонанза ЦентрВ» банківського рахунку №26009301791144, з можливістю їх вилучення.
Строк дії цієї ухвали протягом місяця з дня її винесення.
Дві копії ухвали вручити учасникам кримінального провадження.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає і заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя: ОСОБА_2
Суд | Придніпровський районний суд м.Черкас |
Дата ухвалення рішення | 29.04.2013 |
Оприлюднено | 28.09.2015 |
Номер документу | 50877699 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Придніпровський районний суд м.Черкас
Драник Н. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні