Постанова
від 13.06.2012 по справі 3-2671/12
ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 3-2671/12

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 червня 2012 року cуддя Печерського районного суду м. Києва Тарасюк К. Е. , розглянувши матеріали, що надійшли з Відділу ДАІ з обслуговування Печерського району, підпорядкованого Управлінню ДАІ ГУМВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Володимирської області, Росія, громадянина України, працюючого ТОВ «Комітель»директором, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

за ст. 124 КУпАП,

в с т а н о в и л а :

25.04.2012р.о 09-35 год. ОСОБА_2 керуючи автомобілем НОМЕР_1 та рухаючись на перехресті вул. Дарвіна та вул. Шовковичної в м. Києві, не надав дорогу транспортним засобам, які наближаються до даного перехрещення проїзних частин по головній дорозі, незалежно від напрямку їх подальшого руху, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем НОМЕР_2 під керуванням водія ОСОБА_3, який в свою чергу зіткнувся з автомобілем «Хюндай Соната»д.н. НОМЕР_3 під керуванням водія ОСОБА_4, чим порушив п. 16.11 ПДР України.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди вищевказані автомобілі отримали механічні пошкодження.

ОСОБА_2 свою вину у правопорушенні визнав повністю.

Крім того, вина ОСОБА_2 у вчиненні зазначеного правопорушення підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення від 25.04.2012 року, поясненнями ОСОБА_2, викладеними у ньому та матеріалах справи, поясненнями водіїв ОСОБА_4, ОСОБА_5, схемою місця ДТП, та іншими матеріалами справи.

Зазначеними діями, які виразились у порушенні водієм ОСОБА_2 ПДР України, що спричинило пошкодження транспортних засобів, останній вчинив правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 124 ,283-284 КУпАП України, -

п о с т а н о в и л а :

Визнати гр. ОСОБА_2 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, та піддати його адміністративному стягненню у виді штрафу у розмірі 340 /триста сорок/ гривень 00 коп. у дохід держави. Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва

У випадку не сплати правопорушником штрафу у строки передбачені ст. 307 КУпАП, штраф буде стягнуто у подвійному розмірі.

Строк виконання постанови органами ДВС України протягом 3-х місяців. .

Суддя

СудПечерський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення13.06.2012
Оприлюднено24.09.2015
Номер документу50887321
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-2671/12

Постанова від 17.10.2012

Адмінправопорушення

Печерський районний суд міста Києва

Тарасюк К. Е.

Постанова від 13.06.2012

Адмінправопорушення

Печерський районний суд міста Києва

Тарасюк К. Е.

Постанова від 14.06.2012

Адмінправопорушення

Богунський районний суд м. Житомира

Гулак Н. А.

Постанова від 19.10.2012

Адмінправопорушення

Свердловський міський суд Луганської області

Бабенко С. Ш.

Постанова від 19.01.2012

Адмінправопорушення

Дарницький районний суд міста Києва

Сирбул О. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні