Ухвала
від 09.10.2013 по справі 816/5534/13-а
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про витребування доказів

09 жовтня 2013 рокум. ПолтаваСправа № 816/5534/13

Полтавський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Шевякова І.С.,

при секретарі судового засідання - Лебідь Т.М.,

за участю:

представника позивача - ОСОБА_1,

представника відповідача - ОСОБА_2,

представника третьої особи, Машівської РДА, - ОСОБА_3,

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи за позовом Публічного акціонерного товариства " Укртрансгаз " до Відділу Держземагенства у Машівському районі Полтавської області, треті особи - Михайлівська сільська рада Машівського району Полтавської області, Машівська районна державна адміністрація про скасування рішення та зобов"язання вчинити дії, -

В С Т А Н О В И В:

16 вересня 2013 року позивач ОСОБА_4 акціонерне товариство " Укртрансгаз " звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Відділу Держземагенства у Машівському районі Полтавської області, треті особи - Михайлівська сільська рада Машівського району Полтавської області, Машівська районна державна адміністрація про визнання протиправною відмову Державного кадастрового реєстратора Відділу Держземагентства у Машівському районі Полтавської області щодо присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці, наданій позивачу згідно Державного акту на право постійного користування землею І-ПЛ№002999, що знаходиться під свічкою "УМГ"Черкаситрансгаз" ПАТ "Укратрансгаз" на території Михайлівської сільської ради; скасування Рішення №РВ-5300007212013 від 13.03.2013 року про відмову ПАТ "Укртрансгаз" у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру; зобов'язання Відділ Держземагентства у Машівському районі вчинити дії у формі прийняття рішення про внесення відомостей до Державного земельного кадастру з присвоєнням кадастрового номеру земельної ділянки ПАТ "Укртрансгаз", наданій позивачу згідно Державного акту на право постійного користування землею І-ПЛ №002999.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 19 вересня 2013 року провадження у справі відкрито.

З матеріалів справи судом встановлено, що на підставі відповідного договору ТОВ "НВП" Горизонт" на замовлення Публічного акціонерного товариства " Укртрансгаз" було виготовлено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення в натурі зовнішніх меж земельних ділянок ПАТ "Укртрансгаз" для розміщення об'єктів трубопровідного транспорту на території Михайлівської сільської ради Машівського району Полтавської області.

З матеріалів справи вбачається, що вчинена відповідачем відмова у державній реєстрації права на використання земельної ділянки ПАТ "Укртрансгаз" мала місце у зв"язку зі співпадінням її з іншою земельною ділянкою (площа співпадає на 100%), яка зареєстрована раніше як об'єкт власності ОСОБА_5 з присвоєнням відповідного кадастрового №5323083800:00:007:0016 .

Таким чином, можливо має місце помилка щодо визначення зовнішніх меж та розміру в натурі земельної ділянки, наданій позивачу згідно Державного акту на право постійного користування землею.

Судом встановлено, що технічна документація на земельну ділянку, що перебуває у постійному користуванні ПАТ "Укртрансгаз" виготовлялася ТОВ "НВП "Горизонт". Технічна документація на земельну ділянку, зареєстровану за фізичною особою та з якою співпадає вищезгадана - виготовлялася ДП "Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою".

З огляду на викладене, суд дійшов висновку про необхідність зобов'язання ТОВ "НВП "Горизонт" надати пояснення по суті викладених фактичних обставин справи та забезпечити в судове засідання явку свого уповноваженого представника для надання пояснень щодо проведення комплексу робіт для оформлення технічної документації земельної ділянки, наданої позивачу згідно Державного акту на право постійного користування землею І-ПЛ №002999.

Крім того, суд вважає за необхідне зобов'язати Державне підприємство "Полтавський науково - дослідний та проектний інститут землеустрою", яким було виготовлено технічну документацію на земельну ділянку, межі якої перетинаються з межами земельної ділянки, наданої позивачу згідно Державного акту І-ПЛ №002999, надати пояснення щодо визначення зовнішніх меж, розміру в натурі, наявності чи відсутності обтяжень земельної ділянки за кадастровим №5323083800:00:007:0016 , зареєстрованої за ОСОБА_5

У відповідності до ч.4. ст. 65 Кодексу адміністративного судочинства України, свідок викликається в судове засідання з ініціативи суду або осіб, які беруть участь у справі. Особа, яка бере участь у справі, заявляючи клопотання про виклик свідка, повинна зазначити його ім'я, місце проживання (перебування), роботи чи служби та обставини, щодо яких він може дати показання.

Суд вважає за необхідне викликати в судове засідання в якості свідка інженера - землевпорядника ТОВ "НВП "Горизонт" ОСОБА_6 , про обізнаність якого щодо фактичних обставин справи є відомості в матеріалах справи.

На підставі викладеного, керуючись частиною 2 статті 69, частиною 4 статті 7, частиною 2 статті 150 Кодексу адміністративного судочинства України, -

У Х В А Л И В:

Зобов'язати ТОВ "НВП "Горизонт" надати пояснення по суті викладених фактичних обставин справи та забезпечити в судове засідання явку свого уповноваженого представника для надання пояснень щодо проведення комплексу робіт з визначення зовнішніх меж та розміру земельної ділянки в натурі для оформлення технічної документації ділянки, наданої позивачу згідно Державного акту І-ПЛ №002999.

Зобов'язати Державне підприємство "Полтавський науково - дослідний та проектний інститут землеустрою" надати пояснення щодо визначення зовнішніх меж та розміру в натурі земельної ділянки за кадастровим №5323083800:00:007:0016, зареєстрованої за ОСОБА_5, межі якої перетинаються з межами земельної ділянки позивача згідно Державного акту І-ПЛ №002999.

Викликати в судове засідання 23 жовтня 2013 року в якості свідка інженера - землевпорядника ТОВ "НВП "Горизонт" ОСОБА_6.

Зазначені документи надати у строк до 22 жовтня 2013 року.

ОСОБА_6 ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту постановлення.

Суддя І.С. Шевяков

СудПолтавський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення09.10.2013
Оприлюднено28.09.2015
Номер документу50903572
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —816/5534/13-а

Ухвала від 14.11.2013

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Ухвала від 09.10.2013

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Ухвала від 19.09.2013

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Постанова від 14.11.2013

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Ухвала від 23.10.2013

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Ухвала від 19.09.2013

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні