Любарський районний суд Житомирської області
смт. Любар, вул. Незалежності, 36, 13100, (04147) 2-14-29
Справа № 3-1547/10
ПОСТАНОВА
24 грудня 2010 року.
Суддя Любарського районного суду І.І.Замега розглянувши матеріали, які надійшли від начальника ДПІ у Любарському районі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканку с.Громада вул.Гагаріна 30, Любарського району Житомирської області, працює головним бухгалтером КТП №1 «Ювілейне», що в смт.Любар Любарського району
за ст. 163-3 ч.І Кодексу України про адміністративні правопорушення
ВСТАНОВИВ:
23 листопада 2010 року ОСОБА_1 працюючи на посаді головного бухгалтера підприємства КТП №1 «Ювілейне», що по вулиці Леніна в смт.Любар не допустила до перевірки та дії по невиконанню законних вимог посадових осіб органу ДПА в Житомирській області за наявності направлення для проведення планової перевірки, з метою здійснення контролю за додержанням порядку проведення розрахунків за товари.
ОСОБА_2 свою у вчиненому не визнала і пояснила, що не допустила посадових осіб до перевірки по тій причині, що їй не було представлено наказу керівництва ДПА на проведення такої перевірки і про це їй не було письмово повідомлено у встановлений законом термін.
Представник ДПІ в Любарському районі зазначила, що протокол про адміністративне правопорушення складений відповідно до встановлених норм і потій причині, що факт правопорушення мав місце.
Вислухавши їх пояснення, розглянувши та дослідивши матеріали справи приходжу до наступного.
Згідно плану проведення перевірок відділом контролю за суб’єктами господарювання юридичними особами по ДПА в Житомирській області на листопад 2010 року в п/п 18 вказано КТП «Ювілейне».
Направлення № 1897 від 23 листопада 2010 року вказує, що працівникам ДПА у Житомирській області доручалося провести планову перевірку КТП «Ювілейне» в смт.Любар по вул.Леніна 49 в період з 23.11. по 30.11.2010 року.
Відповідно до п.2 ч.І ст.11-2 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» умовою допуску посадових осіб органів державної податкової служби до проведення планових та позапланових виїзних перевірок є представлення копії наказу керівника податкового органу про проведення позапланової виїзної перевірки.
Враховуючи ту обставину, що перевірка до якої не були допущені посадові особи ДПА в Житомирській області була плановою, і на її проведення ОСОБА_2 було представлено направлення, а копії наказу керівництва передбачені лише на проведення виїзної позапланової перевірки, вважаю за доцільне застосувати до особи яка притягується до адміністративної відповідальності адміністративне стягнення, передбачене за ст. 163 ч.І Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу в розмірі 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Керуючись ст.ст. 280,283, 284,287-291 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ст.163 3 ч.І КУпАП і обрати відносно неї адміністративне стягнення за цим законом у вигляді штрафу в розмірі 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто в сумі 136 грн..
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Житомирської області протягом десяти днів з дня її винесення і набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження.
Суддя І.І.Замега
Строк звернення постанови до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.
Суд | Любарський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 24.12.2010 |
Оприлюднено | 30.09.2015 |
Номер документу | 50997476 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
Сінгур В. О.
Адмінправопорушення
Кіровський районний суд м.Дніпропетровська
Овчаренко Н. Г.
Адмінправопорушення
Любарський районний суд Житомирської області
Замега І. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні