ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
10.07.2013 р. Справа№ 914/2249/13
Господарський суд Львівської області у складі судді Петрашко М.М., при секретарі судових засідань ОСОБА_1, розглянувши матеріали справи
до відповідача ОСОБА_2 підприємства «Партнер-Вишня», м. Мостиська Львівської області
про стягнення 14 957,69 грн.
За участю представників сторін:
від позивача ОСОБА_3 - представник ( довіреність №03/2011-Ф від 17.03.2011р.);
від відповідача не з'явився.
ВСТАНОВИВ:
У провадженні господарського суду Львівської області знаходиться справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Савсервіс-Мова» в особі Філіалу ТОВ «Савсервіс-Мова» до відповідача ОСОБА_2 підприємства «Партнер-Вишня» про стягнення 14 957,69 грн.
Ухвалою суду від 10.06.2013р. прийнято позовну заяву до розгляду, порушено провадження у справі та призначено її до судового розгляду на 26.06.2013р. Ухвалою суду від 26.06.2013р. розгляд справи відкладено на 10.07.2013р. з підстав викладених в даній ухвалі суду.
Представник позивача подав через канцелярію суду заяву про зменшення позовних вимог (№27119/13 від 10.07.2013р.), в якій повідомив суд про здійснення відповідачем часткової оплати основного боргу та просить стягнути 5298, 80 грн. основного боргу, 396,32 грн. пені, 53,68 грн. 3% річних та 1589,64 грн. штрафу, позовні вимоги з врахуванням заяви про зменшення розміру позовних вимог підтримав повністю, позов просив задоволити з підстав викладених у позовній заяві та у поданій заяві про зменшення розміру позовних вимог.
Відповідач явку повноважного представника в судове засідання не забезпечив, на виконання вимог ухвали суду від 10.06.2013р. подав відзив на позовну заяву (№27157/13 від 10.07.2013р.), в якому враховуючи часткове погашення заборгованості відповідача перед позивачем та бажання мирного врегулювання конфліктної ситуації просить суд надати можливість відповідачу погасити заборгованість перед позивачем в добровільному порядку.
На підставі вищенаведеного, враховуючи неявку представника відповідача в судове засідання, а також для надання можливості сторонам врегулювати спір в добровільному порядку, з метою повного і всестороннього з'ясування всіх обставин спору, для забезпечення принципу змагальності, керуючись ст.ст. 77, 86 ГПК України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи відкласти на 25.07.2013р. о 11 год. 00 хв.
2. Позивачу - надати докази перебування позивача та відповідача в Єдиному державному реєстрі станом на 2013р.; у випадку сплати відповідачем заявленої до стягнення заборгованості повністю або частково надати належні докази (платіжні доручення або виписки банку); провести звірку взаєморозрахунків, підписаний обома сторонами акт звірки надати суду; вжити заходів для добровільного врегулювання спору; явка повноважного представника обов'язкова.
3. Відповідачу (повторно) - надати докази перебування в Єдиному державному реєстрі станом на 2013р.; у випадку сплати заявленої до стягнення заборгованості повністю або частково надати належні докази (платіжні доручення або виписки банку); провести звірку взаєморозрахунків, підписаний обома сторонами акт звірки надати суду; вжити заходів для добровільного врегулювання спору; явка повноважного представника обов'язкова.
Суд звертає увагу сторін, що згідно з п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від виконання дій, покладених господарським судом з винної сторони може бути стягнутий штраф, а справа, відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України буде розглянута за наявними у ній матеріалами.
Суддя Петрашко М.М.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 10.07.2013 |
Оприлюднено | 30.09.2015 |
Номер документу | 51042256 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Петрашко М.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні