СОСНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРКАС

УХВАЛА

Справа №712/15265/14к

Провадження №1кс/712/5109/14

У К Р А Ї Н А

СОСНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ЧЕРКАСИ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про тимчасовий доступ до речей і документів

м. Черкаси 14 листопада 2014 року

Слідчий суддя Соснівського районного суду м. Черкаси ОСОБА_1 , за участю прокурора ОСОБА_2 старшого слідчого СУ ФР ГУ Міндоходів у Черкаській області лейтенанта податкової міліції ОСОБА_3 , розглянувши винесене в кримінальному провадженні №32014250000000056 ст. слідчим СУ ФР ГУ Міндоходів у Черкаській області лейтенантом податкової міліції ОСОБА_3 , і погоджене прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління прокуратури Черкаської області ОСОБА_2 клопотання про надання дозволу на здійснення тимчасового доступу до речей і документів, та додані до клопотання матеріали.

Перевіривши надані матеріали, заслухавши думку слідчого СУ ФР ГУ Міндоходів у Черкаській області лейтенанта податкової міліції ОСОБА_3 та прокурора ОСОБА_2 , -

ВСТАНОВИВ:

У Слідчому управлінні фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області проводиться досудове розслідування по кримінальному провадженню №32014250000000056, щодо службових осіб ПП « ОСОБА_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), за ч.3 ст.212 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що службові особи ПП « ОСОБА_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), що зареєстроване за адресою: АДРЕСА_1 , будучи відповідальними за правильність нарахування та своєчасність сплати податків та обов`язкових платежів до державного бюджету, в період з 01.10.2012 по 31.07.2013, відображали в податковій звітності безтоварні операції з придбання ТМЦ (робіт, послуг) від підприємств, що мають ознаки фіктивності, а саме: ПП « ОСОБА_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ) чим ухилилися від сплати податку на прибуток в розмірі 1 957 тис. грн. та податку на додану вартість в розмірі 1 989 тис. грн., а всього на загальну суму 3 946 тис. грн.

Враховуючи вищевикладене, в діях службових осіб ПП « ОСОБА_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України, кваліфікованого як умисне ухилення від сплати податків, зборів (загальнообов`язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, яка зобов`язана їх сплачувати, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах.

З метою встановлення істини по кримінальному провадженню, виникла необхідність у тимчасовому доступі до документів, які містять відомості про відкриття та обслуговування рахунків ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ) № НОМЕР_8 за період з 01.10.2012 по 31.12.2013, з можливістю їх вилучення, які знаходяться ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (МФО НОМЕР_9 ).

У судовому засіданні щодо розгляду даного клопотання у відсутності представника ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (МФО НОМЕР_9 ), який завчасно був повідомлений про розгляд даного клопотання, слідчий СУ ФР ГУ Міндоходів у Черкаській області лейтенант податкової міліції ОСОБА_3 , та прокурор ОСОБА_2 не заперечували, так-як неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться дані речі чи документи, без поважних причин не є перешкодою для розгляду клопотання.

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, керуючись ст. ст. 40, 131, 132, 159-164 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Задовольнити клопотання слідчого СУ ФР ГУ Міндоходів у Черкаській області лейтенанта податкової міліції ОСОБА_3 та розкрити для СУ ФР ГУ Міндоходів у Черкаській області банківську таємницю клієнта ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (МФО НОМЕР_9 ) ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 ».

Надати тимчасовий доступ до речей і документів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », що містять банківську таємницю, з можливістю їх подальшого вилучення в ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (МФО НОМЕР_9 ), а саме:

-копій документів, оригінали яких знаходяться на електронних (магнітних) носіях, та які відображують надходження та списання грошових коштів по поточному рахунку ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ) № НОМЕР_8 за період з 01.10.2012 по 31.12.2013, із зазначенням вхідного та вихідного залишків коштів, прибуткової та видаткової частини, призначення платежів, дати та часу (години, хвилини та секунди) надходження коштів на рахунок та перерахування з нього, документів, на підставі яких проведені операції, повних назв контрагентів, які перерахували та яким перераховані кошти, їхні коди ЄДРПОУ, МФО й номерів рахунків контрагентів, з якими проведені операції на паперовому та магнітному (електронному) носіях;

-справи з юридичного оформлення поточного рахунку ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ) № НОМЕР_8 за період з 01.10.2012 по 31.12.2013, в тому числі, анкет, реєстраційних документів підприємства, наказів про призначення службових осіб, договорів щодо відкриття і обслуговування рахунку та використання системи „Клієнт банк, всіх заяв та доручень від імені службових осіб підприємства, а також карток зі зразками підписів службових осіб і відбитку печатки підприємства.

Організацію виконання ухвали покласти на слідчого СУ ФР ГУ Міндоходів у Черкаській області лейтенанта податкової міліції ОСОБА_3 та ст. оперуповноваженого ОУ ДПІ у м. Черкасах капітана податкової міліції ОСОБА_6 .

Ухвала діє протягом 30 діб з дня її винесення та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 5 днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Ухвала мені оголошена, копію отримав: «___»____________________201__року

__________________________/ __________________________________________/

(підпис) (прізвище, ініціали)

Дата ухвалення рішення 14.11.2014
Оприлюднено 13.01.2023

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 712/15265/14-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону