Справа № 2-н-2508/11
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 грудня 2011 року суддя Солом'янського районного суду міста Києва Зінченко С.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з Української державної корпорації по транспортному будівництву В«УкртрансбудВ»заборгованості по заробітній платі, -
в с т а н о в и в :
Заявник звернувся до суду із зазначеною заявою.
Дослідивши дану заяву та додані до неї матеріали, вважаю, що заява підлягає залишенню без руху, виходячи з наступного.
Згідно вимог статті 98 ЦПК України -форма і зміст заяви про видачу судового наказу:
1. Заява про видачу судового наказу подається в суд у письмовій формі.
2. У заяві повинно бути зазначено:
1) найменування суду, в який подається заява;
2) ім'я (найменування) заявника та боржника, а також ім'я (найменування) представника заявника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження;
3) вимоги заявника і обставини, на яких вони ґрунтуються;
5) перелік документів, що додаються до заяви.
3. Заява підписується заявником або його представником і подається з її копіями та копіями доданих до неї документів відповідно до кількості боржників.
4. До заяви, яка подається представником заявника, повинно бути додано документ, що підтверджує його повноваження.
5. До заяви про видачу судового наказу додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
6. До неналежно оформленої заяви застосовуються положення статті 121 цього Кодексу.
Як вбачається зі змісту поданої заяви, остання за формою та змістом не в повному обсязі відповідає вимогам ст. 98 ЦПК України, оскільки до позовної заяви не додано її копії та копії всіх документів, що додаються до неї для боржника.
Крім того в заяві не зазначено найменування боржника та його місцезнаходження.
Також заявник, як доказ надала розрахунковий листок по заробітній платі датований вереснем 2010 року, що в свою чергу підтверджує заборгованість по заробітній платі на вересень 2010 року.
Враховуючи викладене та зважаючи на те, що заявлені вимоги повинні бути безспірними, заявниці необхідно підтвердити заборгованість по заробітній платі станом на день подачі заяви до суду (02.12.2011 р.).
Вищенаведені недоліки позовної заяви унеможливлюють відкриття провадження у справі.
Відповідно до статті 121 Цивільного процесуального кодексу України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у статті 98 ЦПК України, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Оскільки позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 98 Цивільного процесуального кодексу України, вона підлягає залишенню без руху.
Керуючись статтями 98,, 121 Цивільного процесуального кодексу України,
у х в а л и в :
Заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з Української державної корпорації по транспортному будівництву В«УкртрансбудВ»заборгованості по заробітній платі -залишити без руху з наданням строку позивачу для усунення недоліків в два дні з дня отримання ним копії ухвали, інакше позовна заява буде вважатися не поданою і повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Зінченко С.В
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 22.12.2011 |
Оприлюднено | 01.10.2015 |
Номер документу | 51264379 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Солом'янський районний суд міста Києва
Зінченко С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні