Справа № 2а-10618/10/1570
УХВАЛА
05 листопада 2010 року
Суддя Одеського окружного адміністративного суду -Іванов Е.А., розглянувши матеріали адміністративного позову Державної податкової інспекції у Київському районі м. Одеси до фізичної особи -підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшов позов Державної податкової інспекції у Київському районі м. Одеси до фізичної особи -підприємця ОСОБА_1, в якому позивач просить стягнути з відповідача податкову заборгованість в розмірі 557550,00 грн.
Ухвалою суду від 04.11.2010 року провадження про справі відкрито.
На адресу суду надійшло також клопотання позивача про забезпечення позову, шляхом заборони фізичній особі -підприємцю ОСОБА_2 вчиняти будь-які дії щодо відчуження майна та активів.
Однак, розглянувши матеріали справи, суддя прийшов до висновку, що клопотання задоволенню не підлягає з наступних підстав.
Відповідно до ч.1 ст. 117 КАС України суд за клопотанням позивача або з власної ініціативи може постановити ухвалу про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову, якщо існує очевидна небезпека заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам позивача до ухвалення рішення в адміністративній справі, або захист цих прав, свобод та інтересів стане неможливим без вжиття таких заходів, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат, а також якщо очевидними є ознаки протиправності рішення, дії чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень.
Приймаючи до уваги, що в матеріалах справи відсутні будь-які докази чи матеріали, в підтвердження існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам позивача, або про те, що захист цих прав, свобод та інтересів стане не можливим без вжиття заходів забезпечення позову, суддя не вбачає підстав для задоволення клопотання позивача.
Керуючись ст.ст. 117, 118 КАС України, суддя, -
УХВАЛИВ:
У задоволенні клопотання позивача про забезпечення позову, шляхом заборони фізичній особі -підприємцю ОСОБА_2 вчиняти будь-які дії щодо відчуження майна та активів. - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 5-ти денний строк з дня отримання копії ухвали.
Оскарження ухвали не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає розгляду справи.
Суддя Е.А. Іванов
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 05.11.2010 |
Оприлюднено | 02.10.2015 |
Номер документу | 51397147 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Іванов Е. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні