ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1 У Х В А Л А
15 листопада 2013 року № 826/15805/13-а
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді головуючого Пащенка К.С., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Жовтень" до 1. Державного реєстратора прав на нерухоме майно реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Заіко Ірини Володимирівни 2. Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві провизнання дій неправомірними, скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, ВСТАНОВИВ:
Ухвалою суду від 30.10.2012 у Державного реєстратора прав на нерухоме майно реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві було витребувано належним чином засвідчені копії матеріалів реєстраційної справи, яка сформована на підставі заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Жовтень" про державну реєстрацію прав та їх обтяжень від 11.03.2013 №405963.
Станом на 15.11.2012 витребувані документи до суду не надходили.
Відповідно до змісту ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову. Суб'єкт владних повноважень повинен подати суду всі наявні у нього документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі. У разі невиконання цього обов'язку суд витребовує названі документи та матеріали. Суд може збирати докази з власної ініціативи. Якщо особа, яка бере участь у справі, без поважних причин не надасть докази на пропозицію суду для підтвердження обставин, на які вона посилається, суд вирішує справу на основі наявних доказів.
За таких обставин, керуючись ст. 53, 69, 71, 160 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
УХВАЛИВ:
1. Повторно витребувати у Державного реєстратора прав на нерухоме майно реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві належним чином засвідчені копії матеріалів реєстраційної справи, яка сформована на підставі заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Жовтень" про державну реєстрацію прав та їх обтяжень від 11.03.2013 №405963.
2. Зобов'язати Державного реєстратора прав на нерухоме майно реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві надати витребувані документи суду до 09.12.2013.
3. Звернути увагу посадових осіб реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві, що згідно з ст.ст. 14, 168, 255 КАС України ухвала суду є обов'язковою для виконання, і за її невиконання ст. 382 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність, а за прояв неповаги до суду ст. 185-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення адміністративна відповідальність.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України набирає законної сили з моменту проголошення.
СуддяК.С. Пащенко
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2013 |
Оприлюднено | 30.09.2015 |
Номер документу | 51404375 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Пащенко К.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні