ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"25" травня 2010 р.Справа № 11/35-662 УХВАЛА

Господарський суд Тернопільської області

у складі судді Сидорук А.М.

Розглянув справу

за позовом: Прокурора Борщівського району Тернопільської області в інтересах держави в особі Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, вул. Олени Теліги, 8, м. Київ; Тернопільського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, вул. Кн. Острозького, 14, м. Тернопіль.

до відповідача: Фермерського господарства "Ксені-Я", с. Устя, Борщівського району, Тернопільської області, 48747.

про стягнення заборгованості в сумі 54 595,06 грн.

За участю представників сторін

Прокурор: Марцун А.А.

Позивача: ОСОБА_1 -головний спеціаліст

Відповідача: ОСОБА_2 - директор

Суть справи: Прокурор Борщівського району Тернопільської області в інтересах держави в особі Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, вул. Олени Теліги, 8, м. Київ; Тернопільського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, вул. Кн. Острозького, 14, м. Тернопіль звернувся до господарського суду Тернопільської області з позовною заявою до Фермерського господарства "Ксені-Я", с. Устя, Борщівського району, Тернопільської області про стягнення заборгованості в сумі 54 595,06 грн. .

Прокурор та представник позивача позовні вимоги підтримують повністю.

Відповідач даний позов визнає повністю, та в судовому засіданні надав письмове клопотання про відкладення розгляду справи, у зв'язку з частковою оплатою суми боргу, на підтвердження якого будуть додані платіжні доручення про оплату на наступне судове засідання.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін та приймаючи до уваги клопотання відповідача, суд з метою встановлення всіх обставин справи, вважає за доцільне відкласти розгляд справи в межах строків, встановлених ст. 69 Господарського процесуального кодексу України.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 69,77,86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на 15 червня 2010 року на 11 год. 00 хв.

2. Зобов'язати відповідача подати до дня розгляду справи оригінали або належним чином засвідчені копії платіжних документів про сплату заборгованості.

3. Ухвалу направити сторонам у справі.

Суддя А.М. Сидорук

Дата ухвалення рішення 25.05.2010
Зареєстровано 28.09.2015
Оприлюднено 02.10.2015

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону