13/79а
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
Господарський суд Чернігівської області
14000 м. Чернігів, проспект Миру 20 Тел. 7-38-36, факс 7-44-62
Іменем України
УХВАЛА
"13" березня 2007 р. Справа № 13/79а
За позовом: Приватного підприємства “АБС”
14017 м. Чернігів, вул. О. Молодчого, 44
Відповідач: Ніжинська міська рада
16600 м. Ніжин, пл. Леніна, 1
про визнання недійсним рішення
Суддя Фетисова І.А.
Представники сторін:
Від позивача Манойло А.В. д. 19 від 26.02.2007 р.
Від відповідача: не з'явився
СУТЬ СПОРУ:
Позивачем подано адміністративний позов про визнання рішення про відмову в наданні в оренду земельної ділянки, що знаходиться в м. Ніжин, вул. Носівський шлях 19а недійсним та зобов'язати відповідача надати в оренду земельну ділянку та заключити договір оренди земельної ділянки без зміни її цільового призначення.
Відповідач письмових заперечень на позов не надав, повноважного представника в судове засідання не направив.
Позивачем подано заяву про відмову від позову в зв'язку з винесенням відповідачем рішення про надання земельної ділянки в оренду.
Відповідно до ст. 112 Кодексу адміністративного судочинства України, позивач може відмовитися від адміністративного позову повністю або частково. Відмова від адміністративного позову під час підготовчого провадження має бути викладена в адресованій суду письмовій заяві, яка приєднується до справи.
Про прийняття відмови від адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 121 за наслідками підготовчого провадження суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
Розглянувши подану заяву, суд вважає за можливе прийняти відмову позивача від адміністративного позову та закрити провадження у справі, оскільки такі дії позивача не суперечать закону та не порушують нічиї права, свободи або інтереси.
Керуючись ст. ст. 112, 121, 158, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
1.Провадження у справі закрити.
2.Дана ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в наступному порядку: про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
3.Дана ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя І.А.Фетисова
Суд | Господарський суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 13.03.2007 |
Оприлюднено | 28.08.2007 |
Номер документу | 514237 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Чернігівської області
Фетисова І.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні