Цивільна справа № 2-1523/13
№760/1913/13-ц
У Х В А Л А
21 жовтня 2013 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Зінченко С.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Приватного підприємства "Арт-Трейдінг" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Класик Партнер", Товариства з обмеженою відповідальністю "Чесна музика", ОСОБА_1, ОСОБА_2, фізичної особи - підприємця ОСОБА_3, про визнання недійсними договорів, стягнення компенсації та стягнення немайнової шкоди, -
в с т а н о в и в :
Ухвалою Солом'янського районного суду міста Києва від 30 квітня 2013 року по вказаній справі було призначено судову експертизу та провадження в справі зупинено.
18.10.2013 до суду надійшли матеріали даної цивільної справи з повідомленням експертної установи про неможливість вирішення поставлених питань.
Таким чином виконання ухвали та проведення експертизи є неможливим, а отже обставина, що викликала зупинення провадження у справі усунена, то необхідно відновити провадження по справі.
Керуючись статтею 204 Цивільного процесуального кодексу України,
у х в а л и в :
Провадження по справі за позовом Приватного підприємства "Арт-Трейдінг" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Класик Партнер", Товариства з обмеженою відповідальністю "Чесна музика", ОСОБА_1, ОСОБА_2, фізичної особи - підприємця ОСОБА_3, про визнання недійсними договорів, стягнення компенсації та стягнення немайнової шкоди - відновити та призначити справу до судового розгляду на " 16" год. " 30" хв. " 14" "листопада" 2013 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: С.В. Зінченко
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 21.10.2013 |
Оприлюднено | 02.10.2015 |
Номер документу | 51476664 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Солом'янський районний суд міста Києва
Зінченко С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні