Справа № 1570/1166/2012
УХВАЛА
15 лютого 2012 року м.Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Самойлюк Г.П., розглянувши матеріали адміністративного позову Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції до приватного підприємства «Дунайпромбуд»про стягнення податкової заборгованості у сумі 2658, 41 грн., -
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшов адміністративний позов Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції до приватного підприємства «Дунайпромбуд»про стягнення податкової заборгованості у сумі 2658, 41 грн.
Розглянувши вказаний адміністративний позов та додані до нього документи, вважаю, що позов підсудний ОСОБА_1 окружному адміністративному суду. Позов подано і оформлено відповідно до вимог статті 106 КАС України.
Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Враховуючи вищезазначене, вважаю за можливе відкрити провадження у справі відповідно до ст.107 КАС України.
Керуючись ст.ст.105, 106,107,160,165 КАС України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження по справі за позовом Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції до приватного підприємства «Дунайпромбуд»про стягнення податкової заборгованості у сумі 2658, 41 грн.
Запропонувати відповідачу надати, у строк до 27 лютого 2012 року письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є.
Справа розглядатиметься суддею одноособово.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Г.П. Самойлюк
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 15.02.2012 |
Оприлюднено | 05.10.2015 |
Номер документу | 51528344 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Самойлюк Г. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні