Ухвала
від 28.09.2015 по справі 691/1086/13-ц
ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

справа № 691/1086/13

провадження № 2-во/691/7/15

УХВАЛА

28 вересня 2015 року Городищенський районний суд Черкаської області

в складі :

судді Черненка В.О.

при секретарі Сидоренко О.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «Експобанк» про виправлення помилки у виконавчому листі,

ВСТАНОВИВ :

ПАТ КБ «Експобанк» звернулося до суду з заявою, в якій просить виправити помилку, допущену у виконавчому листі від 26.11.2013 року, виданий 15.01.2014 року Городищенський районним судом Черкаської області, а саме: зазначити правильно ім’я по батькові боржника ОСОБА_1, оскільки вона Анатоліївна, а у виконавчому листі у графі «боржник» зазначено Антатоліївна. Зазначена помилка унеможливлює виконання рішення Городищенського районного суду Черкаської області від 26.11.2013 року, згідно якого з ОСОБА_2 та ОСОБА_1 на користь ПАТ КБ «Експобанк» стягнуто заборгованість за кредитним договором.

Представник заявника в судове засідання не з'явився, проте у своїй заяві просив розглянути справу у його відсутність.

Боржник ОСОБА_1 не заперечувала проти задоволення заява.

Боржник ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився, хоча про день, час та місце розгляду заяви був повідомлений завчасно та належним чином, його неявка не перешкоджає розгляду справи по суті.

Суд, вислухавши ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, вважає, що вищезазначену помилку потрібно виправити.

Згідно з положеннями ч. 1 ст. 369 ЦПК України, виконавчий лист має відповідати вимогам до виконавчого документу, встановленим Законом України «Про виконавче провадження».

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 18 ЗУ «Про виконавче провадження», у виконавчому документі зазначається, зокрема, повне ім’я (прізвище, власне ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) стягувача та боржника.

Згідно ст. 22 ЗУ «Про виконавче провадження», виконавчі документи саме такої категорії, як стягнення заборгованості, можуть бути пред’явлені до виконання протягом року.

Згідно з положеннями ч. 2 та ч. 4 ст. 369 ЦПК України, суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі. Суд ухвалою вносить виправлення до виконавчого листа.

Оскільки, у вказаному вище виконавчому листі не вірно зазначено ім’я по батькові боржника, тому дану описку потрібно виправити.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 369 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ :

заяву задоволити. Виправити описку у виконавчому листі, виданому на підставі рішення Городищенського районного суду від 26.11.2013 року по цивільній справі № 691/1086/13-ц за позовом публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «Експобанк» до ОСОБА_2, ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Правильним вважати, що боржником є ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, жителька вул. Гоголя, 17, м. Городище, Черкаської області.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області, через Городищенський районний суд, шляхом подачі апеляційної скарги, в 5-денний строк з дня її проголошення.

Суддя ОСОБА_3

СудГородищенський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення28.09.2015
Оприлюднено05.10.2015
Номер документу51590408
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —691/1086/13-ц

Ухвала від 27.03.2024

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Черненко В. О.

Ухвала від 28.09.2015

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Черненко В. О.

Рішення від 26.11.2013

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Голосій А. В.

Ухвала від 01.08.2013

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Голосій А. В.

Ухвала від 17.07.2013

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Голосій А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні