Справа № 2-н-8/08
СУДОВИЙ НАКАЗ
17 січня 2008 року м. Чернігів
Суддя Деснянського районн ого суду м. Чернігова Харечко Л.К., розглянувши заяву Закрит ого акціонерного товариства «Український мобільний зв'я зок» про стягнення з ОСОБА_ 1 заборгованості по оплаті за користування послугами мо більного зв'язку, відповідно до ст. ст. 612, 614, 625, 901, 902 ЦК України, ст . ст. 95, 96, 102, 103, 105 ЦПК України, ст. 19 Зак ону України «Про виконавче п ровадження»,
наказую:
стягнути з ОСОБА_1, прож иваючої по АДРЕСА_1, на кор исть Закритого акціонерного товариства «Український моб ільний зв'язок» (адреса Черні гівської філії - м. Чернігів, п р. Миру, 29; банківські реквізит и: 01011, Райффайзен Банк «Ава ль» м. Київ, вул. Лескова, 9, МФО 300 335, код ЄДРПОУ 14333937, р/р 26008526) заборго ваність за послуги мобільног о зв'язку в розмірі 224 грн. 68 коп., пеню за прострочення оплати послуг в сумі 02 грн. 12 коп., штраф в розмірі 1512 грн. 48 коп., а всього 1739 (одну тисячу сімсот тридцят ь дев'ять) грн. 28 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 на кор исть Закритого акціонерного товариства «Український моб ільний зв'язок» 40 (сорок) грн. 50 к оп. судових витрат, що були спл ачені при подачі заяви.
Судовий наказ після набра ння ним законної сили видати стягувачеві.
Згідно зі статтею 104 Цивіль ного процесуального кодексу України ( далі - ЦПК України ), б оржник має право в разі запер ечення проти вимог стягувана протягом десяти днів з дня от римання судового наказу пода ти заяву про його скасування .
Відповідно до статті 105 ЦПК У країни, у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за ная вності даних про отримання б оржником копії наказу судови й наказ набирає законної сил и і суд видає його стягувачев і для пред'явлення до виконан ня.
Заява боржника про скасува ння судового наказу, що подан а в установлений строк, розгл ядається судом протягом п'ят и днів з дня її надходження бе з судового розгляду і виклик у сторін, про що постановляєт ься ухвала, яка скасовує судо вий наказ ( стаття 106 ЦПК Україн и ).
Суд | Деснянський районний суд м.Чернігова |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2008 |
Оприлюднено | 09.04.2010 |
Номер документу | 5170614 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ставищенський районний суд Київської області
Скороход Тетяна Нестерівна
Цивільне
Великоберезнянський районний суд Закарпатської області
Цибик І. Й.
Цивільне
Деснянський районний суд м.Чернігова
Харечко Л.К.
Цивільне
Криничанський районний суд Дніпропетровської області
Цаберябий Б.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні