АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 360/2206/15-к Головуючий у І інстанції Унятицький Провадження № 11-сс/780/434/15 Доповідач у 2 інстанції Авраменко М. Г. Категорія 30.09.2015

УХВАЛА

про відмову у відкритті апеляційного провадження

30 вересня 2014 року суддя апеляційного суду Київської області Авраменко М.Г. розглянувши апеляційну скаргу директора Департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської області державної адміністрації на ухвалу слідчого судді Бородянського районного суду Київської області від 18 вересня 2015 року про надання тимчасового доступ та вилучення документів, які містять охоронювану законом таємницю ,-

В С Т А Н О В И В :

28 вересня 2015 року до апеляційного суду Київської області надійшла апеляційна скарга директора Департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської області державної адміністрації на ухвалу слідчого судді Бородянського районного суду від 18 вересня 2015 року про надання тимчасового доступу та вилучення документів, які містять охоронювану законом таємницю, в якій він просить скасувати оскаржувану ухвалу та відмовити в задоволенні клопотання слідчого.

Перевіривши вказану апеляційну скаргу суд приходить до наступних висновків.

Відповідно до п.10 ч. 1 ст. 309 КПК України, під час досудового розслідування можуть бути оскаржені в апеляційному порядку ухвали слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів, яким дозволено вилучення речей і документів, які посвідчують користування правом на здійснення підприємницької діяльності, або інші, за відсутності яких фізична особа-підприємець чи юридична особа позбавляються можливості здійснювати свою діяльність.

У ст. 309 КПК України міститься вичерпний перелік ухвал слідчого судді, які підлягають оскарженню в апеляційному порядку.

З урахуванням норм вищенаведеної статті, ухвала слідчого судді про надання тимчасового доступу до документів,з можливістю їх вилучення, не підлягає оскарженню, оскільки вилучення, відповідно до вказаної ухвали документів, не перешкоджає подальшій діяльності юридичної особи.

Слідчий суддя надав дозвіл на тимчасовий доступ та вилучення документів, які стосуються поточної фінансово-господарської діяльності.

Таким чином ухвала Бородянського районного суду від 18 вересня 2015 року про надання тимчасового доступу та вилучення документів, не підлягає оскарженню.

Вважаю, що у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою директора Департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської області державної адміністрації необхідно відмовити, оскільки апеляційна скарга подана на судове рішення, яке не підлягає оскарженню в апеляційному порядку.

Керуючись п.10 ч.1 ст. 309, ч. 4 ст. 399 КПК України , -

У Х В А Л И В :

Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою директора Департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської області державної адміністрації на ухвалу слідчого судді Бородянського районного суду від 18 вересня 2015 року про надання тимчасового доступу до документів та можливості їх вилучення.

Копію ухвали про відмову у відкритті провадження разом з апеляційною скаргою та усіма доданими до неї матеріалами, невідкладно надіслати особі, яка подала апеляційну скаргу.

Суддя М.Г. Авраменко

Дата ухвалення рішення 30.09.2015
Зареєстровано 02.10.2015
Оприлюднено 06.10.2015

Судовий реєстр по справі 360/2206/15-к

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 28.10.2015 Апеляційний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 30.09.2015 Апеляційний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 18.09.2015 Бородянський районний суд Київської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону