Справа № 606/1435/15-ц
У Х В А Л А
про відкриття провадження
14 липня 2015 року м. Теребовля
Суддя Теребовлянського районного суду Бойко І.І., ознайомившись із позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКО БАЛАНС ТЕР" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за оплату житлово - комунальних послуг з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, -
В С Т А Н О В И В:
Відповідно до ст. 3 ЦПК України позивач має право на порушення справи.
Позовна заява за змістом і формою відповідає вимогам ст.ст. 119-120 ЦПК України. Перешкоди в порушенні справи, передбачені ст. 121 ЦПК України відсутні. А тому, у справі слід відкрити провадження і призначити до судового розгляду.
Керуючись ст.ст. 3, 119-120 ЦПК України, - У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКО БАЛАНС ТЕР" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за оплату житлово - комунальних послуг з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів і призначити до судового розгляду на 29 липня 2015 року о 12 год. 00 хв. в приміщенні Теребовлянського районного суду.
В судове засідання виукликати сторін по справі.
Відповідачу пропоную в строк до 29 липня 2015 року подати письмові заперечення проти позову та докази, якими вони обґрунтовуються.
Суддя:
Суд | Теребовлянський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 14.07.2015 |
Оприлюднено | 08.10.2015 |
Номер документу | 51818479 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Теребовлянський районний суд Тернопільської області
Бойко І. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні