ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
09 вересня 2015 року м. Київ № 826/20448/15
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Кобилянський К.М., ознайомившись з позовною заявою і доданими до неї матеріалами
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Копіленд-сервіс»
до Державної фіскальної служби України
про визнання протиправними дії та зобов'язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Копіленд-сервіс» звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до Державної фіскальної служби України, в якій просить суд визнати протиправним неприйняття податкової накладної №1 від 30.06.2015 для реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних у вигляді квитанції №1 від 13.08.2015 та вважати податкову накладну №1 від 30.06.2015 прийнятою та зареєстрованою 13.08.2015.
Відповідно до статті 104 Кодексу адміністративного судочинства України звернення до адміністративного суду відбувається шляхом подання позовної заяви, яка має бути оформлена згідно статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ознайомившись з позовною заявою позивача, суд встановив, що вона не відповідає вимогам статі 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до частини 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Суд встановив, що відповідно до штампу вхідної кореспонденції Окружного адміністративного суду міста Києва до суду позивач звернувся 02.09.2015. Докази отримання позивачем послуг поштового зв'язку до позовної заяви не надано.
01.09.2015 набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору», яким внесено зміни до Закону України «Про судовий збір».
У відповідності до положень статті 4 Закону України «Про судовий збір» за подання до адміністративного суду позовної заяви немайнового характеру, який подано суб'єктом владних повноважень, юридичною особою або фізичною особою – підприємцем судовий збір становить 1 розмір мінімальної заробітної плати.
Абзацом другим частини 3 статті 6 Закону України «Про судовий збір» встановлено, у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» з 1 січня 2015 року установлено мінімальну заробітну плату в розмірі 1218 гривень.
Як вбачається з даної позовної заяви, позивачем заявлено одну немайнову вимогу.
На підтвердження сплати судового збору у розмірі 146,16 грн. позивач додав до позовної заяви квитанцію від 29.08.2015.
Таким чином, суд приходить до висновку, що позивач при зверненні до суду сплатив судовий збір не у повному обсязі.
Отже, позивачу необхідно надати докази сплати судового збору у розмірі, встановленому Законом України «Про судовий збір» в редакції, що діяла на дату звернення до суду.
Відповідно до статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Перелічені недоліки повинні бути усунені позивачем у до 10.11.2015 шляхом подання до суду з посиланням на реквізити даної ухвали оригіналу документу про сплату судового збору за позовні вимоги майнового характеру.
Керуючись статтею 108 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
УХВАЛИВ:
1. Залишити позовну заяву товариство з обмеженою відповідальністю «Копіленд-сервіс» без руху.
2. Встановити позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви до 10.11.2015.
3. Попередити позивача про те, що у випадку недотримання вимог ухвали про залишення позовної заяви без руху, позовна заява буде повернута позивачу.
4. Копію даної ухвали надіслати особі, що звернулась із позовною заявою.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, передбаченим статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України. Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції, за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя К.М. Кобилянський
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 09.09.2015 |
Оприлюднено | 08.10.2015 |
Номер документу | 51866433 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Кобилянський К.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні