Бердянський міськрайонний суд запорізької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 310/7678/15-ц
2-н/310/1128/15
У Х В А Л А
про відкриття наказного провадження
25 вересня 2015 року м.Бердянськ
Суддя Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Парій О.В., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «Коменерго-Бердянськ» про видачу судового наказу про стягнення солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення квартирної плати,-
В С Т А Н О В И В :
Заявник звернувся до суду з заявою, в якій просить видати судовий наказ про стягнення солідарно з боржників заборгованості за квартирну плату.
Заява відповідає вимогам, встановленим ст. 95-99 ЦПК України та іншим вимогам, встановленим законом.
Підстав, передбачених ст. 100 ЦПК України, для відмови у прийнятті заяви чи її повернення, немає.
Керуючись ст.ст. 95-100 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Відкрити наказне провадження за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «Коменерго-Бердянськ» про видачу судового наказу про стягнення солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 квартирної плати.
Видати судовий наказ видати та надіслати його копію з заявою стягувачу та копіями доданих до неї документів боржникам.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_5
Суд | Бердянський міськрайонний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 25.09.2015 |
Оприлюднено | 09.10.2015 |
Номер документу | 51952125 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
Парій О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні