ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до провадження
"17" січня 2011 р. Справа № 53/274-10
Колегія суддів у складі:
головуючий суддя Сіверін В. І., суддя Білоконь Н. Д., суддя Терещенко О.І.
розглянувши матеріали апеляційної скарги позивача (вх. № 110 Х/1-18) на рішення господарського суду Харківської області від 06.12.10 у справі № 53/274-10
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Елемент Лізинг", м. Київ,
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Експрес", м. Харків,
про стягнення 67 259,69 грн.,
встановила:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Елемент Лізинг", позивач, звернулося до господарського суду Харківської області з позовом про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Експрес", відповідача, 67259,69 грн. додаткової винагороди з посиланням на пункт 3.3.3 додатку № 1 до договору фінансового лізингу транспортних засобів за № ЄЛ/Хрк-0489-ДЛ, укладений між позивачем і відповідачем 04.09.2008 року.
Рішенням господарського суду Харківської області від 06.12.2010р. у справі № 53/274-10 (суддя Прохоров С.А.) у задоволенні позову відмовлено в повному обсязі.
Позивач не погодився з цим рішенням місцевого господарського суду, оскільки вважає його незаконним, необгрунованим, прийнятим з порушенням норм матеріального права. Просить його скасувати, прийняти нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.
Крім того, позивач просить відновити пропущений строк апеляційного оскарження вказаного рішення, посилаючись на поважну причину пропуску апеляційного оскарження –копію рішення отримав 20.12.2010р.
Колегія суддів, заслухавши доповідь судді доповідача щодо поважності причин пропуску позивачем строку апеляційного оскарження, дійшла висновку про задоволення клопотання про відновлення строку апеляційного оскарження.
Перевіривши матеріали апеляційної скарги, відповідність вимогам Господарського процесуального кодексу України і враховуючи поважність причини пропуску строку апеляційного оскарження та на те, що можливість відновлення строку не втрачено, колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду встановила, що подані матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.
Керуючись статтями 22, 50, 51, 53, 93, 94, 98, 99, 86 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
ухвалила:
1. Клопотання позивача про відновлення пропущеного строку апеляційного оскарження задовольнити. Строк відновити.
2. Прийняти апеляційну скаргу до провадження.
3. Розгляд скарги призначити на "10" лютого 2011 р. о 10:00 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, пр. Леніна 5, 2-й поверх., каб. № 216.
4. Зобов'язати відповідача до 07 лютого 2011 року надати відзив на апеляційну скаргу, документи в обґрунтування своїх заперечень.
5. Звернути увагу сторін на те, що згідно зі статтями 33, 38 Господарського процесуального кодексу України господарський суд розглядає справу за наданими сторонами та іншими учасниками процесу доказами.
Головуючий суддя Сіверін В. І.
Суддя Білоконь Н. Д.
Суддя Терещенко О.І.
Суд | Харківський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2011 |
Оприлюднено | 09.10.2015 |
Номер документу | 51965304 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Харківський апеляційний господарський суд
Терещенко О.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні