ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
про порушення провадження у справі про банкрутство
"30" серпня 2012 р. Справа № 5023/3840/12
вх. № 3840/12
Суддя Дзюба О.А.
розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Кастл Консалтінг", м. Харків про визнання банкрутом - Товариства з обмеженою відповідальністю "Кастл Консалтінг", м. Харків
та вивчивши інші матеріали, надані боржником, визнав їх достатніми для порушення провадження у справі про банкрутство з метою провадження санації боржника його керівником.
Керуючись ст.ст. 6. 7, 8, 11, 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Кастл Консалтінг", м. Харків .
2. Порушити провадження у справі і призначити проведення підготовчого засідання суду на "03" вересня 2012 р. о 10:15 год. у приміщенні арбітражного суду Харківської області,к. 107.
3. Зобов'язати боржника до дати проведення підготовчого засідання надати суду дані про загальну суму заборгованості перед усіма кредиторами , у тому числі по заробітній платі перед працівниками підприємства, а також заборгованості по податкам і зборам. Дані про майнові активи боржника, у тому числі дані про грошові кошти, які знаходяться на рахунках боржника, поштові адреси банків і інших фінансових установ. Установчий договір і Статут підприємства, баланси підприємства за 1999 - 2002 р.р. інші дані про фінансовий стан підприємства, довідки про рух грошових коштів по поточним розрахункам в установах банку за період з 2010 року по 2012 рік. Перелік та повний опис заставленого майна. Довідку про наявність філій та дочірніх підприємств. Дані щодо дебіторської заборгованості. витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (від державного реєстратора) з даними про повне найменування, код та місцезнаходження боржника, наявність чи відсутність його за місцезнаходженням, про статус відомостей про юридичну особу, стан юридичної особи; довідку з управління статистики про включення боржника до ЄДРПОУ станом на момент розгляду справи; оригінали документів доданих до заяви для огляду суду. Висновок незалежної аудиторської фірми про фінансовий стан підприємства.
4. Призначити розпорядником майна арбітражного керуючого ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 (ліцензія АВ № 470226 від 27.02.2010р., місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1).
Зобов'язати розпорядника майна до дати проведення підготовчого засідання надати суду попередній експрес-аналіз фінансового стану боржника здійснений відповідно до „Методичних рекомендацій по виявленню ознак неплатоспроможності підприємств і ознак по приховуванню банкрутства, фіктивного банкрутства або доведення до банкрутстваВ» затверджених наказом Мінекономіки № 10 від 17.01.2001 р., а також надати допомогу боржнику у підготовці документів необхідних для встановлення фінансового стану підприємства.
5. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів:
- заборонити стягнення на підставі виконавчих документів та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до законодавства (крім виплати заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю та життю громадян, авторської винагороди, а також на задоволення вимог кредиторів, що виникли у зв'язку з зобов'язаннями боржника в процедурах розпорядження майном боржника та санації);
- не нараховуються неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові (економічні) санкції за невиконання чи неналежне виконання грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів);
Дія мораторію не поширюється на виплату заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров*ю та життю громадян, авторської винагороди, а також на вимоги кредиторів, які виникли з дати прийняття даної Ухвали суду.
6. Зобов'язати розпорядника майна здійснювати контроль за стягненнями грошових коштів з рахунку боржника в установі банку за вимогами кредиторів за зобов'язаннями, на які не поширюється дія мораторію.
7. Заборонити керівнику підприємства без згоди арбітражного керуючого укладати будь які цивільно-правові угоди, у тому числі пов'язані з передачею у тимчасове користування або продажем будь яких активів підприємства, включаючи цінні папери, валютних цінностей.
8. Заборонити органам управлінню боржника приймати рішення про:
- реорганізацію (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) і ліквідацію боржника;
- створення юридичних осіб або участь в інших юридичних особах;
- створення філій та представництв;
- виплату дивідендів;
- проведення боржником емісії цінних паперів;
- вихід із складу учасників боржника юридичної особи, придбання у акціонерів раніше випущених акцій боржника
9. Дану ухвалу направити: боржнику, банку, що здійснює обслуговування боржника, державному органу з питань банкрутства, Управлінню юстиції Харківської області.
Присутність боржника у підготовчому засіданні господарського суду є обов'язковою.
Суддя Дзюба О.А.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 30.08.2012 |
Оприлюднено | 12.10.2015 |
Номер документу | 51999682 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Дзюба О.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні