Ухвала
від 06.10.2015 по справі 757/32308/15-ц
ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/32308/15

У Х В А Л А

06 жовтня 2015 року суддя Печерського районного суду м. Києва Мельник А. В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ММСІS Іnc., ПАТ «ФОРЕКС ЕМЕМСІС ГРУП», ТОВ «ММСІС ІНВЕСТМЕНЕТС», ТОВ «ММСІС», ТОВ «ЕМЕМСІС», ТОВ «ОПТИМУС ГРУП», ТОВ «Українські інтернет системи» про визнання договору недійсним та стягнення матеріальної шкоди, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до суду з позовом в якому просить визнати договори «про надання інформації, аналітичних даних, сигналів і турнірів» №№ 276982021, 277414144, укладені між позивачем ОСОБА_1, та ММСІS Іnc. з метою інвестування грошових коштів в сумі 12 000, 00 доларів США, що є еквівалентом 255 804, 00 грн. - недійсним, застосувати наслідки недійсності договорів «про надання інформації, аналітичних даних, сигналів і турнірів» №№ 276982021, 277414144, укладені між ОСОБА_1 та ММСІS Іnc., стягнути з відповідачів ММСІS Іnc., ПАТ «ФОРЕКС ЕМЕМСІС ГРУП», ТОВ «ММСІС ІНВЕСТМЕНЕТС», ТОВ «ММСІС», ТОВ «ЕМЕМСІС», ТОВ «ОПТИМУС ГРУП» солідарно на користь ОСОБА_1 12 000, 00 доларів США, що є еквівалентом 255 804, 00 грн.

Позовну заяву слід залишити без руху з наступних підстав.

Відповідно до частини 2 статті 119 ЦПК України позовна заява повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви.

Згідно з частиною 1 статті 3 ЦПК України, кожна особа має право у порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

У частині 4 статті 119 зазначено, що позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.

Частиною 1 статті 11 ЦПК України передбачено, що суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

Згідно частини 1 статті 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог викладених у статтях 119 і 120 ЦПК України, або не сплачено судовий збір постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху.

Позовну заяву слід залишити без руху , оскільки позовна заява не відповідає вимогам статті 119 ЦПК України, а саме не чітко викладені обставини, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, не зазначено і не надано доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.

Відповідно до ч. 2 ст. 30 ЦПК України, позивачем і відповідачем можуть бути фізичні і юридичні особи, а також держава.

Позивачем в позовній заяві не заявлено вимоги до ТОВ «Українські інтернет системи», що є відповідачем по справі, а тому позовні вимоги в цій частині підлягають уточненню.

Також на підставі ч. 5 ст. 119 ЦПК України до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.

Разом з цим, позивачем до позовної заяви не додано доказів на підтвердження сплати судового збору, а також не наведено обставин із посиланням на конкретну норму закону, яка звільняє позивача від сплати судового збору.

Враховуючи наведене, позовну заяву слід залишити без руху та надати позивачу строк для усунення виявлених судом недоліків.

На підставі викладеного, керуючись ч. 1 ст. 121 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ММСІS Іnc., ПАТ «ФОРЕКС ЕМЕМСІС ГРУП», ТОВ «ММСІС ІНВЕСТМЕНЕТС», ТОВ «ММСІС», ТОВ «ЕМЕМСІС», ТОВ «ОПТИМУС ГРУП», ТОВ «Українські інтернет системи» про визнання договору недійсним та стягнення матеріальної шкоди, - залишити без руху.

Роз'яснити позивачам право в строк протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали виявлені недоліки усунути, шляхом подання позовної заяви з додержанням вимог встановлених статтями 119, 120 ЦПК України.

Якщо у встановлений строк виявлені недоліки не будуть усунуті, позовна заява буде вважатись неподаною та повернута позивачеві.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А. В. Мельник

СудПечерський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення06.10.2015
Оприлюднено09.10.2015
Номер документу52070695
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —757/32308/15-ц

Ухвала від 08.12.2015

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Остапчук Т. В.

Ухвала від 06.10.2015

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Мельник А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні