04.03.2013 Справа № 642/1732/13-ц
Провадження № 2/642/643413
У Х В А Л А
04 березня 2013 року м. Харків
Суддя Ленінського районного суду м. Харкова Лазарєв А.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного сумісного майна подружжя, -
В С Т А Н О В И В :
Позивачка звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про поділ спільного сумісного майна подружжя.
Згідно ст. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Відповідно до ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) ім’я позивача і відповідача, їх місце проживання, поштовий індекс, номер засобів зв’язку, якщо такий відомий;
3) зміст позовних вимог;
4) ціну позову щодо вимог майнового характеру;
5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;
6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;
7) перелік документів, що додаються до заяви.
До позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Дана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки вона подана без дотримання вимог ст.119 ЦПК України, а саме: не вказано поштовий індекс відповідача, не зазначено ціну позову щодо вимог майнового характеру..
Крім цього, відповідно до ст. 121 ч.1 ЦПК України, позивач зобовВ»язаний сплатити судовий збір.
Згідно до ст.4 Закону України „Про судовий збірВ» ( із змінами, внесеними згідно із Законом № 3828-VI від 06.10.2011р.) розмір судового збору справ повВ»язаних з розглядом позовних заяв майнового характеру становить 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати. Позивач в порушення ст. 121 ЦПК України не вірно сплатив вказаний судовий збір.
Відповідно ст. 121 ч. 1 ЦПК України, суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статті 119 ЦПК України, або не сплачено судовий збір постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави для залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Приймаючи до уваги, що позивачка звернулася до суду без додержання вимог, встановлених ст.119 ЦПК України, її позов слід залишити без руху та надати їй строк для усунення недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст. 121 ч.1 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного сумісного майна подружжя - залишити без руху.
Повідомити ОСОБА_1 про необхідність виправити зазначені в ухвалі недоліки протягом 5-ти днів з моменту отримання копії даної ухвали.
РозВ»яснити ОСОБА_1 що у разі невиконання у вказаний в ухвалі строк вимог, позовна заява буде вважатися неподаною і повернута.
Ухвала в частині сплати судових витрат може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через Ленінський районний суд м. Харкова шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.В. Лазарєв
Суд | Ленінський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 04.03.2013 |
Оприлюднено | 19.10.2015 |
Номер документу | 52183575 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ленінський районний суд м.Харкова
Лазарєв А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні