Україна КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
У Х В А Л А
16 жовтня 2015 року Справа № 2а-5155/09/1170,,
Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Мирошниченка В.С.,
за участю: секретаря с/з - ОСОБА_1,
представника стягувача - не з'явився,
представника боржника - не з'явився
розглянув у відкритому судовому засіданні в м.Кіровограді заяву Олександрійського міськрайонного центру зайнятості в Кіровоградській області про видачу дубліката виконавчого листа по адміністративній справі № 2-а-5155/09/1170 за позовом Олександрійського міськрайонного центру зайнятості в Кіровоградській області до приватного підприємства В«Олександрійська ліфтова компаніяВ» про стягнення недоїмки по страхових внесках на загальнообов'язкове державне страхування на випадок безробіття, -
ВСТАНОВИВ:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості в Кіровоградській області звернувся із заявою про видачу дубліката виконавчого листа у справі за його позовом до приватного підприємства В«Олександрійська ліфтова компаніяВ» про стягнення недоїмки по страхових внесках на загальнообов'язкове державне страхування на випадок безробіття.
В обґрунтування заяви представник стягувача зазначив, що у 2011 р. виконавчий лист знаходився в провадженні МВ ДВС Олександрійського МРУЮ. 11.06.2001 р. виконавче провадження було завершене на підставі п.2 ч.1 ст.47 Закону України В«Про виконавче провадженняВ» .
З листа начальника ВДВС ОСОБА_2С?М. відомо, що 11.06.2011 р. старшим виконавцем винесено постанову про повернення виконавчого провадження, яка разом з виконавчим документом була надіслана стягувачу, але в журналі вхідної кореспонденції за вказаний період взагалі немає ніяких записів про вхідні документи з ВДВС МРУЮ. Також в листі зазначено, що надати деталізовану інформацію неможливості у зв'язку із знищенням архіву 2011 року (а.с. 74).
На спростування інформації щодо надсилання виконавчого листа на адресу стягувача, представником Олександрійського МЦЗ в Кіровоградській області надані акти ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження, відповідно до яких 19.03.2014 р. відкрито виконавче провадження щодо стягнення заборгованості з ПП В«Олександрійська ліфтова компаніяВ» , та перебувало у статусі зведеного виконавчого провадження (а.с.72-73), а тому, стягувач вважає, що оригінал виконавчого документа був втрачений ВДВС.
Представник стягувача в судове засідання не з'явився, надав клопотання про розгляд клопотання в порядку письмового провадження (а.с. 82).
Представник боржника не з'явився, про дату, час і місце судового розгляду заяви повідомлені належним чином.
Відповідно до ч. 2 ст. 260 КАС України, неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Згідно ч. 1 ст. 260 КАС України, замість втраченого оригіналу виконавчого листа адміністративний суд, який видав виконавчий лист, за заявою стягувача або поданням державного виконавця може видати його дублікат.
З огляду на викладене, а також враховуючи наявність об'єктивних причин втрати виконавчого листа саме ВДВС (а.с. 72-74) суд вважає, що заяву стягувача про видачу дубліката виконавчого листа необхідно задовольнити.
Керуючись ст.ст. 165, 260 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву стягувача про видачу дубліката виконавчого листа по адміністративній справі № 2-а-5155/09/1170 за позовом Олександрійського міськрайонного центру зайнятості в Кіровоградській області до приватного підприємства В«Олександрійська ліфтова компаніяВ» про стягнення недоїмки по страхових внесках на загальнообов'язкове державне страхування на випадок безробіття -задовольнити.
Видати дублікат виконавчого листа по адміністративній справі № 2-а-5155/09/1170 за позовом Олександрійського міськрайонного центру зайнятості в Кіровоградській області до приватного підприємства В«Олександрійська ліфтова компаніяВ» про стягнення недоїмки по страхових внесках на загальнообов'язкове державне страхування на випадок безробіття.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження, а у разі її апеляційного оскарження - з моменту проголошення судового рішення суду апеляційної інстанції.
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Кіровоградський окружний адміністративний суд, шляхом подання в 5-денний строк з дня її проголошення, а у разі постановлення ухвали у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, - протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, апеляційної скарги, з одночасним направленням її копії до суду апеляційної інстанції.
Суддя Кіровоградського окружного
адміністративного суду ОСОБА_3
Суд | Кіровоградський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.10.2015 |
Оприлюднено | 22.10.2015 |
Номер документу | 52444992 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Кіровоградський окружний адміністративний суд
В.С. Мирошниченко
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні