Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області
м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 65, 8400, (04567) 5-15-18
Справа №3-1539 за 2011 рік
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 жовтня 2011 року суддя Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області Потоцький В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Територіальної державної інспекції праці в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого в.о.директора підприємства «Переяслав-Хмельницький Агрокоопвиробник», мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ст.41 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 02 вересня 2011 року, будучи в.о.директора підприємства «Переяслав-Хмельницький Агрокоопвиробник» з 12.08.2010 року, допустив порушення вимог законодавства про працю, а саме: виплата заробітної плати за весь час щорічних відпусток проводиться пізніше ніж за три дні до початку щорічних відпусток; з квітня по липень 2011 року в сумі 89388,34 грн.; виплата заробітної плати не є першочерговим платежем; в зв`язку з затримкою термінів виплати заробітної плати не проводиться нарахування компенсації працівникам частини втрат.
На виклик суду ОСОБА_1 на з`явився, своїх пояснень суду не надав, про місце і час слухання справи повідомлений належним чином.
В суді дані обставини підтвердилися актом перевірки №10-07-115/58 від 02.09.2011 року, припис №10-07-115/58-55 від 02.09.2011 року, розрахунком заборгованості по заробітній платі станом на 01.09.2011 року, списком звільнених працівників, відносно яких є заборгованість по заробітній платі.
Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що дії ОСОБА_1 правильно кваліфіковані по ст.41 ч.1 КУпАП, як порушення вимог законодавства про працю.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, керуючись ст.ст.33; 252; 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в сумі 510 (п`ятсот десять) гривень.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Київської області через Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд.
СУДДЯ:
Суд | Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 04.10.2011 |
Оприлюднено | 04.11.2015 |
Номер документу | 52932333 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська
Тюлюнова В. Г.
Адмінправопорушення
Калинівський районний суд Вінницької області
Каращук О. Г.
Адмінправопорушення
Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області
Потоцький В. В.
Адмінправопорушення
Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Крамар О. В.
Адмінправопорушення
Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
Сташенко А. О.
Адмінправопорушення
Артемівський міськрайонний суд Донецької області
Харченко О. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні