Ухвала
від 28.10.2015 по справі 904/3614/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

28.10.15р. Справа № 904/3614/15

Суддя господарського суду Дніпропетровської області Владимиренко І.В. розглянувши справу

Кредитори:

1.Державна податкова інспекція у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного Управління ДФС у Дніпропетровській області

2.Товариства з обмеженою відповідальністю "ДНІПРООПТТОРГ", м. Новомосковськ

Боржник: ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ДОМ МАРКЕТ ПС" (49000, м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграда, 146-А, оф. 213; ЄДРПОУ 37621027)

про визнання банкрутом

Представники сторін:

від боржника: ліквідатор ОСОБА_2 (особисто)

від ДПІ у Бабушкінському районі ГУ ДФС у Дніпропетровській області: ОСОБА_3 дов. № 1959/04-62-10-026 від 08.07.2015р.

від ТОВ "ДНІПРООПТТОРГ": не з'явився

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 12.05.2015р. визнано ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ДОМ МАРКЕТ ПС" (49000, м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграда, 146-А, оф. 213; ЄДРПОУ 37621027) - банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру у справі строком на 3 місяці. Ліквідатором ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ДОМ МАРКЕТ ПС" (49000, м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграда, 146-А, оф. 213; ЄДРПОУ 37621027) призначено голову ліквідаційної комісії ОСОБА_2 (паспорт серії АМ № 451692, виданий Індустріальним РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області 08.05.2001р. ІПН НОМЕР_1; адреса для листування: 49044, м. Дніпропетровськ, а/с 2805) .

Ухвалою суду від 15.09.2015р. затверджено реєстр вимог кредиторів у справі про банкрутство ТОВ "ДОМ МАРКЕТ ПС" з вимогами наступних кредиторів: 1.Товариства з обмеженою відповідальністю "ДНІПРООПТТОРГ" у розмірі 1 218,00 грн. (1 черга задоволення); 2 137 690,09 грн. (4 черга задоволення). 2.Державна податкова інспекція у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області у розмірі 34 310,67 грн. (3 черга задоволення); 20 301,87 грн. (6 черга задоволення). Грошові вимоги ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області у сумі 549 910,00 грн. - відхилено.

25.09.2015р. до суду від ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області надійшло клопотання № б/н від б/д, в якому останній просить зобов'язати ТОВ "ДОМ МАРКЕТ ПС" надати виписки з банківських рахунків за останні три роки, документи фінансово-господарської діяльності і бухгалтерського обліку за період діяльності ТОВ "ДОМ МАРКЕТ ПС" та не скорочувати термін ліквідаційної процедури, не затверджувати звіт та ліквідаційний баланс по справі № 904/3614/15 до проведення ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області позапланової перевірки ТОВ "ДОМ МАРКЕТ ПС".

Ухвалою суду від 06.10.2015р. клопотання ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області № б/н від б/д прийнято до розгляду. Звіт ліквідатора прийнято до розгляду. Призначено засідання суду на 28.10.2015р. о 09:50. Зобов'язано: Ліквідатора - надати суду заперечення стосовно заявленого клопотання ДПУ У Бабушкінському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області, надати суду всі документи, що підтверджують проведення ліквідаційної процедури, повідомити всіх виявлених кредиторів про час і місце судового засідання, докази повідомлення надати суду. ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області - надати суду нормативне та документальне обґрунтування заявленого клопотання та докази направлення даного клопотання ліквідатору.

22.10.2015р. до суду надійшов від ліквідатора супровідний лист № 02 від 21.10.2015р., до якого додано: заперечення на клопотання Державної податкової інспекції м. Дніпропетровська та докази повідомлення кредиторів про час і місце судового засідання.

У судове засідання з'явились не всі учасники провадження по справі про банкрутство ТОВ "ДОМ МАРКЕТ ПС", причини неявки суду не відомі, про час і місце судового засідання були повідомлені своєчасно та належним чином.

Розглянувши наявні матеріали справи, судом встановлено наступне.

26.10.2015р. до суду від ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області до господарського суду Дніпропетровської області надійшла заява про визнання грошових вимог до ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ДОМ МАРКЕТ ПС" у розмірі 600 942,00 грн. до даної заяви ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби України Дніпропетровської області надано заяву про звільнення від сплати судового збору.

Ухвалою суду від 26.10.2015р. заяву ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби України Дніпропетровської області про звільнення від сплати судового збору залишено без задоволення. Відкладено вирішення питання щодо прийняття заяви ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області у справі про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ДОМ МАРКЕТ ПС" до розгляду, до закінчення строку на усунення недоліків в заяві. Зобов'язано ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби України Дніпропетровської області у строк до 09.11.15 усунути недоліки заяви про визнання грошових вимог до боржника ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ДОМ МАРКЕТ ПС".

Заслухавши пояснення ліквідатора по справі та представника Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області, суд вирішив відкласти судове засідання для надання часу Державній податковій інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області виконати вимоги ухвали господарського суду Дніпроперовської області від 26.10.2015р. - усунути недоліки в заяві про грошові вимоги до боржника у справі про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ДОМ МАРКЕТ ПС".

Враховуючи вищевикладене суд вирішив відкласти судове засідання по справі про банкрутство ТОВ "ДОМ МАРКЕТ ПС" на 17.11.2015р. о 10:15.

Керуючись ст. 37, 40-41, 45 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» , ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Відкласти судове засідання по справі про банкрутство ТОВ "ДОМ МАРКЕТ ПС" на на 17.11.2015р. о 10:15, зал судового засідання № 2-201.

Зобов'язати:

Державну податкову інспекцію у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області - виконати вимоги ухвали від 26.10.2015р., - усунути недоліки в заяві про грошові вимоги до боржника у справі про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ДОМ МАРКЕТ ПС".

Копію ухвали направити: кредиторам, ліквідатору.

Суддя ОСОБА_4

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення28.10.2015
Оприлюднено04.11.2015
Номер документу52953268
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/3614/15

Ухвала від 01.12.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Владимиренко Ігор Вячеславович

Ухвала від 17.11.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Владимиренко Ігор Вячеславович

Ухвала від 11.11.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Владимиренко Ігор Вячеславович

Ухвала від 28.10.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Владимиренко Ігор Вячеславович

Ухвала від 26.10.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Владимиренко Ігор Вячеславович

Ухвала від 06.10.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Владимиренко Ігор Вячеславович

Ухвала від 15.09.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Владимиренко Ігор Вячеславович

Ухвала від 02.09.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Владимиренко Ігор Вячеславович

Ухвала від 20.08.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Владимиренко Ігор Вячеславович

Ухвала від 20.08.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Владимиренко Ігор Вячеславович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні