Справа № 316/2488/15-ц
Провадження № 2-н/316/321/15
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"02" листопада 2015 р.
Суддя Енергодарського мiського суду Запорiзької областi ОСОБА_1, розглянувши матеріали заяви ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення заробітної плати з Кредитної спілки «Мелон»,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з КС «Мелон» заробітної плати у розмірі 10 090 грн. 14 коп..
Заява не може бути прийнята до провадження та підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення виявлених недоліків, так як вона не відповідає вимогам ст.98 ЦПК України.
Відповідно до матеріалів заяви, ОСОБА_2 зазначив сторони як позивач та відповідач.
Згідно п.2 ст.2 ст.98 ЦПК України, у заяві про видачу судового наказу повинно бути зазначено, зокрема ім'я (найменування) заявника та боржника, а також ім'я (найменування) представника заявника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження.
Також в матеріалах заяви відсутній документ, що підтверджує сплату судового збору.
Відповідно до ст.5 ст.98 ЦПК України, до заяви про видачу судового наказу додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
У п.2 ст.3 та ст.5 Закону України «Про судовий збір» зазначений вичерпний перелік випадків, в яких судовий збір не справляється та в яких застосовуються пільги щодо сплати судового збору. В даних переліках не зазначено, що заявник у справі про видачу судового наказу про стягнення заробітної плати, звільнений від сплати судового збору або має пільги при поданні заяви про видачу судового наказу.
Крім того, заявником до матеріалів заяви надана довідка про середню заробітну плату ОСОБА_2. При вивченні даної довідки, не зрозуміло чи дійсно існує заборгованість із заробітної плати та не відомий розмір заборгованості, якщо така існує.
Відповідно до ст.98 ЦПК України, до неналежно оформленої заяви застосовуються положення статті 121 цього Кодексу.
Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України, суддя, встановивши, що заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.119,120 ЦПК України, своєю ухвалою залишає заяву без руху, про що повідомляє заявника i надає йому строк для усунення недоліків.
Керуючись ст.121 ЦПК України, суддя -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення заробітної плати з Кредитної спілки «Мелон», залишити без руху.
Запропонувати заявнику усунути недоліки поданої заяви в строк, який не може перевищувати 5 днів з дня отримання копії цієї ухвали, роз`яснивши, що в іншому разі вона буде вважатися не поданою та повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М. О. Куценко
Суд | Енергодарський міський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 02.11.2015 |
Оприлюднено | 06.11.2015 |
Номер документу | 53053369 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Енергодарський міський суд Запорізької області
Куценко М. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні