ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

11/35-1135

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"27" березня 2007 р.Справа № 11/35-1135

Господарський суд Тернопільської області

у складі                

Розглянув справу

за позовом Шумського районного центру зайнятості –робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов‘язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, вул. І.Франка, 34, м. Шумськ, Тернопільської області, 47100

до   відповідача: сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "ЯВІР", с. Піщатинці, Шумського району, Тернопільської області

За участю представників сторін:

позивача: Мацюк Л. О. –провідний спеціаліст-юрисконсульт (дор. №06/16 від 10.01.07)

відповідача:

Суть справи: Шумський районний центр зайнятості –робочий орган виконавчої дирекції Фонду загальнообов‘язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття звернувся до господарського суду Тернопільської області з позовом про стягнення з сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "ЯВІР", с. Піщатинці Шумського району Тернопільської області –3015 грн. 80 коп. заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.

Відповідач відзиву на позов не подав, його повноважний представник у судове засідання не з'явився, хоча про час і місце розгляду справи був повідомлений належним чином (повідомлення про вручення поштового відправлення - ухвали суду, знаходиться в матеріалах справи), а тому  справа розглядається за наявними в ній матеріалами відповідно до ст. 75 ГПК України.

В розпочатому судовому засіданні представнику позивача роз'яснено права і обов'язки сторін, передбачені ст.ст.20, 22, 81-1 ГПК України.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, судом встановлено наступне:

У відповідності до ст. 4 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття"  роботодавці, зокрема, юридичні особи набувають статусу платника страхових  внесків  до Фонду  загальнообов'язкового  державного  соціального  страхування України  на  випадок безробіття   -  з дня взяття їх на облік.

Як вбачається з матеріалів справи, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЯВІР", с. Піщатинці Шумського району Тернопільської області взято на облік як платника страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з 15.02.2001р.

Відповідно до пп.2 п.2 ст.35 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" роботодавець зобов'язаний своєчасно та в повному розмірі сплачувати страхові внески.

Як вбачається з матеріалів справи, зокрема, з  розрахункової відомості про нарахування і перерахування страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, наданою відповідачем до Шумського районного центру зайнятості  по підсумках роботи за четвертий квартал 2006 року, відповідач  по зазначених внесках  станом на 01.01.2007р.  заборгував 3015грн.80коп.

Відповідач на день розгляду справи будь-яких даних, які б свідчили про погашення заборгованості по збору на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття суду не надав.

Таким чином, дослідивши усі обставини справи у їх сукупності, господарський суд вважає позовні вимоги Шумського районного центру зайнятості –робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов‘язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття обгрунтованими та такими, що підлягають до задоволення.

Відповідно до ст.49 Господарського процесуального кодексу України судові витрати           покладаються на відповідача.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст.33,43,49,75,82,84,85 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

В И Р І Ш И В :

1.          Позов задовольнити.

2.          Стягнути з сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "ЯВІР", с. Піщатинці, Шумського району, Тернопільської області, ідентифікаційний код 30787099:

-   на користь Шумського районного центру зайнятості, вул. І.Франка, 34, м. Шумськ, Тернопільської області, ідентифікаційний код 21132467; рах. № 37175301900600 в УДК в Тернопільській області, МФО 838012 –3015 грн.80 коп. заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.

                      -     в доход державного бюджету України 102 грн.00 коп. державного мита;

-  на користь Державного підприємства ”Судовий інформаційний центр”, м. Київ, пр. Перемоги, 44, р/р 26002014180001 у ВАТ “Банк Універсальний”, м. Львів МФО 325707 код ЄДРПОУ 30045370 –118 грн.00 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.      

                    3. Накази видати після набрання рішенням  суду законної сили.

              4.  На рішення господарського суду, яке не набрало законної сили, сторони мають право подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня його прийняття (підписання –02 квітня 2007 року) через місцевий господарський суд.

 

Суддя                                                                                          

Дата ухвалення рішення 27.03.2007
Зареєстровано 06.04.2007
Оприлюднено 28.08.2007

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону