Справа № 2-н-280/10
У Х В А Л А
11 лютого 2014 року суддя Подільського районного суду м.Києва Захарчук С. С. , розглянувши скаргу публічного акціонерного товариства «Родовід Банк» на дії відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області, треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю «АВЛ-Експорт», приватне підприємство «Донецько Східний Брокерський Торгівельний Дім», ОСОБА_1,
В С Т А Н О В И В :
На адресу Подільського районного суду м. Києва надійшла вищезазначена скарга.
Скарга на дії державного виконавця повинна відповідати загальним вимогам ст.ст. 119, 120 ЦПК України та містити відомості, перелічені в ч. 7 ст. 82 Закону України «Про виконавче провадження».
Відповідно до ч. 7 ст. 82 Закону України «Про виконавче провадження» скарга у виконавчому провадженні подається у письмовій формі та має містити: найменування органу державної виконавчої служби, до якого вона подається; повне найменування (ім'я) стягувача та боржника, їх місце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних осіб), а також найменування (ім'я) представника сторони виконавчого провадження, якщо скарга подається представником; реквізити виконавчого документа (вид документа, найменування органу, що його видав, день видачі та номер документа, його резолютивна частина); зміст оскаржуваних рішень, дій чи бездіяльності та норму закону, яку порушено; викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги; підпис скаржника або його представника із зазначенням дня подання скарги.
У порушення зазначених вимог закону у скарзі не зазначено: найменування (ім'я представника сторони виконавчого провадження, якщо скарга подається представником; реквізити виконавчого документа (вид документа, найменування органу, що його видав, день видачі та номер документа, його резолютивна частина); зміст оскаржуваних рішень, дій чи бездіяльності та норму закону, яку порушено; викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги.
Крім того, вимоги ПАТ «Родовід Банк» нечіткі та у скарзі не викладені обставини, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги.
Відповідно до ч. 1 ст. 120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
У порушення зазначених вимог закону до скарги не додано її копії з документами відповідно до кількості осіб, які беруть участь у розгляді скарги.
Частиною 1 ст. 121 ЦПК України передбачено, що суддя, встановивши, що заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 119, 120, 121, 383, 384 ЦПК України, ст. 82 Закону України «Про виконавче провадження», суддя -
У Х В А Л И В :
Скаргу публічного акціонерного товариства «Родовід Банк» на дії відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області, треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю «АВЛ-Експорт», приватне підприємство «Донецько Східний Брокерський Торгівельний Дім», ОСОБА_1 - залишити без руху, та надати строк для усунення недоліків, з поданням скарги у новій редакції, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Роз'яснити, що у разі не усунення недоліків у встановлений в ухвалі строк, позовна заява буде визнана неподаною та повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяС. С. Захарчук
Суд | Подільський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 11.02.2014 |
Оприлюднено | 11.11.2015 |
Номер документу | 53251842 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Подільський районний суд міста Києва
Захарчук С. С.
Цивільне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Андріянов О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні