Справа № 3-1503/11
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 листопада 2011 року м. Івано-Франківськ
Суддя Тисменицького районного суду Івано-Франківської області Дузінкевич І.М., розглянувши матеріали, що надійшли від Тисменицького РВ УМВС, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого, за ст. 173-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 16.10.2011 біля 12 год. 00 хв. по місцю свого проживання в ІНФОРМАЦІЯ_3, вчинив сімейний конфлікт відносно своєї бабусі, під час якого обзивав її нецензурними словами, погрожував вбивством, чим вчинив щодо неї насильство психологічного характеру.
ОСОБА_1 в суді свою вину у вчиненому визнав.
Вина ОСОБА_1 у вчиненному доводиться також протоколом ІВ №0058246 від 18.10.2011р., іншими матеріалами справи про адміністративне правопорушення.
В діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ст.173-2 ч.1 КУпАП, оскільки він вчинив насильство в сімВ»ї, тобто умисно вчинив дії психологічного характеру, що виразились в образах на адресу своєї бабусі, внаслідок чого була завдана шкода її психічному здоров’ю, що повністю доведено в суді.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, вважаю, що до нього слід застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 283-287, 294 КУпАП,-
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 51 (п’ятдесят одна) грн.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Тисменицький районний суд.
Суддя І.М.Дузінкевич
Суд | Тисменицький районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 25.11.2011 |
Оприлюднено | 12.11.2015 |
Номер документу | 53296644 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
Манько М. В.
Адмінправопорушення
Мар`їнський районний суд Донецької області
Ліпчанський С. М.
Адмінправопорушення
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Лила В. М.
Адмінправопорушення
Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
Дузінкевич І. М.
Адмінправопорушення
Снятинський районний суд Івано-Франківської області
Собко В.М. В. М.
Адмінправопорушення
Миколаївський районний суд Миколаївської області
Войнарівський М. М.
Адмінправопорушення
Приазовський районний суд Запорізької області
Пантилус О. П.
Адмінправопорушення
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
Савицька Л. Й.
Адмінправопорушення
Скадовський районний суд Херсонської області
Ведмідська Н. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні